Michaelio Schumacherio dukra žirgų varžybose pelnė auksą

Gina-Maria Schumacher / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 13:40
Legendinio lenktynininko Michaelio Schumacherio (48) duktė Gina-Maria Schumacher (20), kaip ir tėvas, mėgsta ekstremalius pojūčius. Merginos aistra – žirgų sportas, neseniai ji iškovojo aukso medalį žirgų varžybose Šveicarijoje.

„Formulės 1“ lenktyninko atžalos triumfo akimirka žavėjosi Ginos-Marios mama Corinna (48), brolis Mickas (18) ir seneliai. Pats Michaelis Schumacheris dukters pasiekimu pasidžiaugti negalėjo – žinios apie jo sveikatą kol kas nėra džiuginančios.

Gina-Maria Schumacher dalyvavo specifinėje rungtyje, kurios metu demonstruojami ypatingi žirgo valdymo įgūdžiai, kai parodomos įvairios figūros, staigūs posūkiai, staigus stabdymas. Ši sporto šaka reikalauja didelės jėgos ir vikrumo dermės. Anksčiau šią rungtį labai mėgo kaubojai, šiais laikais ši sporto rūšis persikėlė ir į Europą, tapo klasikinio jojimo dalimi. Visos programos šios rungties metu atliekamos pagal muziką.

Žmonės.lt primena, kad 2013 m. slidinėdamas Prancūzijos Alpėse Michaelis Schumacheris patyrė sunkią galvos traumą. 6 mėnesius lenktynininkas buvo komos būsenoje. Praėjus nuo įvykio ketveriems metams čempiono sveikatos būklė vis dar išlieka paslaptimi. Šeima prašė suteikti šeimai ramybę ir privatumą.

Nepaisant dramatiškos lemties, garsaus lenktyninko vaikai užsiima ekstremalia veikla. Į žirgų sportą panirusi duktė, į automobilių lenktynes – sūnus Mickas.

Jis užtikrintai eina tėvo pėdomis. Balandžio mėnesį Schumis 2, kaip vadinama žvaigždės atžala, debiutavo „Formulė 3“ varžybose. Tąkart pergalės neiškovojo, finišą pasiekė aštuntas. Tačiau ekspertų nuomone, Mickas Shumacheris turi visus duomenis pakartoti savo garsaus tėvo rekordus.

Ne pagal metus brandus aštuoniolikmetis ramiai, bet užtikrintai tikina: „Noriu būti „Formulės 1“ lenktynininku ir iškovoti pasaulio čempiono titulą.“

Ne vienam sporto žurnalistui ar tiesiog aistruoliui nuo šių jo žodžių per nugarą bėgioja šiurpuliukai. Nes žiūrėdami į jaunąjį lenktynininką nori nenori prisimena jo tėvą. Tas pats žvilgsnis, pasitikėjimas savimi, laikysena, net manieros...

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Michaeliui Schumacheriui „Formulės 1“ pasaulio čempionu pavyko tapti net septynis kartus. Jo sūnui dar teks nulėkti daug kilometrų vien iki tos akimirkos, kai galės išbandyti jėgas prestižiškiausiomis pasaulyje vadinamų lenktynių trasoje. Tiesa, kad jis ten vieną gražią dieną atsidurs, beveik neabejojama. Nuo ketverių metų kartais važinėjusiam, vėliau visai neprastai „Formulėje 4“ pasirodžiusiam vaikinui netrūksta nei talento, nei pasitikėjimo savimi, o labiausiai specialistus žavi jo blaivus protas. „Formulei 1“ dar nesu pasiruošęs nei fiziškai, nei morališkai, – ramiai patikino jaunasis lenktynininkas savo debiuto „Formulės 3“ trasoje išvakarėse. – Viskam yra savas laikas.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kol kas vaikinas gyvena su šeima Šveicarijoje, ant Ženevos ežero kranto esančioje viloje. Yra labai artimas tiek su jį labai palaikančia mama Corinna, tiek su seserimi Gina-Maria. Jos dažniausiai jį lydi ir į lenktynes. Kaip anksčiau lydėdavo tėvą...

Naujausi straipsniai