Michaelas Jacksonas norėjo normalios vaikystės savo vaikams, sako duktė Paris

Paris Jackson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Michaelas Jacksonas vertė savo vaikus būti su kaukėmis, kad jų be jo niekas neatpažintų ir jų vaikystė galėtų būti normali, ne tokia, kaip jo paties, sakė popmuzikos karaliaus duktė Paris.

Vos antrame savo viešame interviu 13-metė Paris sakė, jog nesuprasdavo, kodėl su broliais Prince'u ir Blanketu turėdavo dangstyti veidus.

„Buvau tikrai sutrikusi. Nesupratau, kodėl nešioju kaukę. Bet dabar tai suprantu – kodėl tėvelis norėjo, kad mūsų veidai būtų uždengti“, – sekmadienį interviu Oprah Winfrey sakė ji.

„Kai išeidavome be jo, mūsų neatpažindavo“, – sakė ji ir papasakojo, kad dėl tokios gudrybės jie be savo tėvo galėdavo neatkreipdami dėmesio važinėti į tokias vietas kaip „Chuck E.Cheese“ pramogų centrai ar „Toys R Us“ žaislų parduotuvės.

„Jis mums pasakė, kad kai buvo jaunesnis, iš tikrųjų vaikystės neturėjo. Jis visuomet būdavo studijoje ir dainuodavo, kai kiti vaikai žaisdavo lauke. Jis norėjo, kad mes turėtume vaikystę, – tęsė ji. – Mūsų tėvelis, būdamas su mumis, iš tikrųjų būdavo normalus tėvas. Mums būdavo neleidžiama išeiti, jei padarydavome ką nors bloga.“

Paris, kuri buvo 11 metų, kai M.Jacksonas 2009 metų birželio 25 dieną mirė, debiutuoja kaip aktorė filme „Lundonų tiltas ir trys raktai“ („Lundon's Bridge and the Three Keys“) pagal populiarią knygų seriją paaugliams.

Pernai spalį ji su vyresniuoju broliu Prince'u Michaelu, kuriam dabar – 15, ir Blanketu, kuriam dabar – 10, pasirodė scenoje per jų tėvo atminimui skirtą koncertą Kardife Velse.

Buvęs M.Jacksono gydytojas Conradas Murray lapkričio mėnesį buvo nuteistas ketverius metus kalėti už netyčinę žmogžudystę, nes dainininkas mirė perdozavęs stiprių raminamųjų, kuriuos gydytojas jam skirdavo dėl chroniškos nemigos.

Paris per tėvo laidotuves verkė, bet sugebėjo pasakyti: „Nuo pat to laiko, kai gimiau, tėvelis buvo geriausias tėvas, ... kokį tik galima įsivaizduoti ... Ir aš tiesiog norėjau pasakyti, kad jį ... taip myliu.“

Skaitykite daugiau