Michaelas Gandolfini prisipažino iki šiol nežiūrėjęs jo tėvą išgarsinusio serialo „Sopranai“

Michaelas Gandolfini/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-10 08:06
Norite tikėkite, norite – ne, bet aktorius Michaelas Gandolfini (19) niekada nematė „Sopranų“. Ir kultinio HBO serialo, išgarsinusio jo tėvą Jamesą Gandolfini, sėdo žiūrėti tik tada, kai pats tapo Sopranų klano nariu.

Juosta „The Many Saints of Newark“ („Daugybė šventųjų iš Niuarko“), pasirodysianti 2020-ųjų rudenį, – serialo priešistorė. Ją filmuoja anų „Sopranų“ režisierius Alanas Tayloras, prodiusuoja ir scenarijų rašo Davidas Chase’as. Filmas pasakos apie Naujojo Džersio gangsterio Tonio Soprano jaunystės metus, ir nesunku atspėti, kad jaunąjį Soprano vaidins šviesaus atminimo aktoriaus Jameso Gandolfini (1961–2013) vienintelis sūnus. Michaelo motina – pirmoji Jameso žmona prodiuserė Marcy Wudarski (52), su kuria jis išsiskyrė po trejų santuokos metų, kai vaikinui buvo trylika. Su antrąja žmona Deborah Lin aktorius turėjo dukrą Lilianą Ruth (6).

Interviu vyrų žurnalui „Esquire“ Michaelas sakė iki paskutinės minutės nežiūrėjęs filmo, kuris išgarsino jo tėvą. Kai „Sopranai“ buvo filmuojami, jis dar buvo vaikas, o kai filmavimo aikštelėje paklausė tėčio, apie ką serialas bus, išgirdo trumpą atsakymą: „A, apie tokį vyruką, kuris priklauso gaujai ir lanko psichoterapijos seansus.“

Kai prodiuseris ir režisierius pakvietė Michaelą vaidinti jaunąjį Tonį Soprano, aktoriui teko susipažinti su savo herojaus gyvenimo peripetijomis. Ir tai nebuvo lengva. „Tai buvo įtemptas darbas. Kaip aktorius turėjau gerai įsižiūrėti į ekrane vaidinantį vyrą, stebėti jo manieras, balsą, visus kitus dalykus, kuriuos reikės atkartoti. Bet juk mačiau savo tėtį. Ypač sunku buvo žiūrėti serialą vienam. Sėdėjau savo tamsiame bute ir nė akimirkos nenuleidau akių nuo tėčio. Pradėjau regėti keistus vaizdinius. Vieną tokį mačiau per atranką, kalbėdamasis su Davidu Chase’u, – žvilgtelėjau į savo delnus ir išvydau tėčio rankas“, – pasakoja jis.

Michaelui buvo keturiolika, kai tėtis, tada būdamas vos penkiasdešimt vienų, mirė nuo miokardo infarkto. 2013-ųjų vasarą šeima – Michaelas, Jamesas ir jo sesuo Johanna Antonacci – atostogavo Romoje, dieną tėtis ir sūnus praleido karštyje apžiūrinėdami amžinojo miesto įžymybes, o vakare stambaus sudėjimo aktorių ištiko širdies priepuolis. Sūnus rado jį sukniubusį vonioje, iškviesti medikai nebegalėjo atgaivinti.

Michaelas sako, kad ši tragedija paskatino sekti tėčio pėdomis, o dabar jis dar gavo tą patį vaidmenį, kurį atliko tėvas. Vaikinas susižavėjo šiuo darbu nuo pirmųjų dienų ir būtent jis leido pagaliau apverkti tėvą.

Naujausi straipsniai