Michaelas Douglasas suskubo teisintis dėl pasisakymo apie oralinį seksą

Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-04 09:08
Aktorius Michaelas Douglasas pirmadienį buvo dėmesio centre – viename interviu jis teigė, kad gerklės vėžį jam sukėlė oralinis seksas. Tačiau netrukus jo atstovas spaudai paaiškino, kad jo žodžiai buvo ne taip suprasti ir jis kalbėjo apie tai, kas gali sukelti gerklės vėžį, o ne apie tai, kas susargdino konkrečiai jį, rašo „People“.

Michaelas Douglasas nesakė, kad jo vėžį sukėlė kunilingas, – rašoma aktoriaus atstovo spaudai pranešime. – Buvo diskutuojama, kad medikai įtaria, jog gerklės vėžį gali sukelti ir oralinis seksas, tačiau jis nesakė, kad tai buvo konkrečiai jo vėžio priežastis.“

Pats aktorius į situaciją pažiūrėjo su humoru – Niujorke atsiimdamas apdovanojimą iš vienos su vėžiu kovojančios asociacijos nevengė pajuokauti dėl jo žodžių iškraipymo.

„Per pastarąsias 24 valandas tapau oralinio sekso reklaminiu veidu, – juokavo 68-erių aktorius ir surimtėjęs pridūrė: Manau, mes visi labai norėtume sužinoti, dėl ko susergame vėžiu.“

Ketvirtos stadijos gerklės vėžys aktoriui diagnozuotas 2010-aisias. Nuo 2000-ųjų M.Douglasas yra susituokęs su 43-ejų aktore Catherine Zeta Jones.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai