Michaelas Douglasas: „Melavau turįs gerklės vėžį, kad apsaugočiau savo karjerą“

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-12 12:05
2010-aisias kino ir pramogų pasaulį pasiekė sukrečianti žinia – aktorius Michaelas Doulasas (69) serga ketvirtos stadijos gerklės vėžiu. Tačiau ITV laidoje aktorius pripažino, kad tai nebuvo visiška tiesa.

Kalbėdamas su aktoriumi Samueliu L.Jacksonu, per specialią laidą, skirtą skatinti sąmoningumą apie vyrus kamuojantį vėžį, du kartus Oskaro statulėlę laimėjęs aktorius pripažino, kad jis niekuomet nesirgo paskutinės stadijos gerklės vėžiu. Tiesa, gydytojui ant M.Douglaso liežuvio radus riešuto dydžio auglį, buvo nustatytas šio kalbos padargo vėžys.

„Liežuvio vėžį man nustatė kelios dienos iki turo su filmu „Volstrytas“ (angl. „Wall Street“), taigi nebuvo net minties nutraukti jį, nes aš blogai jaučiuosi. Nepaisant to, aš vis tiek prašiau savo atstovo, kad jis visiems praneštų, jog aš kovoju su vėžiu“, – laidoje pasakojo M.Douglasas.

Tačiau aktoriaus gydytojas patarė apie liežuvio vėžį viešai nekalbėti, nes jis reikalauja intensyvesnio ir radikalesnio gydymo nei gerklės vėžys: „Mano gydytojas man patarė, kad reiktų visiems sakyti, jog tai gerklės vėžys. Aš sakiau: „Gerai, bet kodėl tu nenori sakyti, kad tai liežuvio vėžys?“. O jis man atsakė: „Na, jei jau trokšti žinoti, jei mes imsimės operuoti tavo liežuvį – gero nelauk. Mums teks nupjauti dalį tavo liežuvio ir išpjaustyti žandikaulį, o tavo karjerai ateis galas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai