Michaelas Douglasas apie skyrybas su Catherine Zeta-Jones: „Mes laikinai esame atskirai, mums viskas gerai“

Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-04 09:14
Michaelas Douglasas (68 m.) prabilo apie gandus, esą jis skiriasi su Catherine Zeta-Jones (43 m.). Aktorius tikina, kad su žmona tik kurį laiką nusprendė pabūti atskirai, bet tai nereiškia, jog jiedu žada išsiskirti.

Pirmadienį Berlyne dalyvaudamas naujausio savo filmo „Behind the Candelabra“ reklaminėje kampanijoje Michaelas Douglasas tikino, kad žiniasklaida rašydama apie jo skyrybas per daug sutirštino spalvas.

„Ar mano namuose yra krizė? Ne, manau krizė yra žiniasklaidoje. Mums viskas yra gerai. Mes laikinai esame atskirai, o spauda tik ir ieško, apie ką rašyti“, – sakė aktorius.

Praėjusią savaitę dalyvaudamas Dovilio filmų festivalyje Prancūzijoje aktorius taip pat neišvengė klausimų apie asmeninį gyvenimą. Kai žurnalistas paklausė, ar Michaelas Douglasas mano, kad jam pavyks išsiaiškinti visus nesutarimus su žmona, jis atsakė: „Be abejo“.

Lapkritį 13-ąsias santuokos metines minėsiantys Michaelas Douglasas su Catherine Zeta-Jones gyvena atskirai nuo gegužės – jųdviejų vaikai 13-metis Dylanas ir 10-metė Carys gyvena kartu su mama Niujorke.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai