Michaelas Douglas papasakojo, kodėl jam patinka vaidinti storžievius

Michaelas Douglas / Filmo kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-01 12:55
Michaelą Douglasą prisimename iš daugybės puikiai atliktų vaidmenų. Dviejų „Oskarų“ laureatas palieka teigiamą įspūdį net ir kurdamas bjauraus charakterio veikėjus. Jis sužavėjo pasaulį suvaidinęs egocentrišką savanaudį „Volstryte“ ir jo tęsinyje „Volstrytas: pinigai nesnaudžia“. Dabar M. Douglas įkūnijo storžievį senjorą komedijoje „Kai ateina ji“ („And so it goes“). Pasirodo, pats aktorius labai mėgsta vaidinti tokius personažus.

Naujoje komedijoje M. Douglas vaidina pagyvenusį nekilnojamo turto agentą Oreną. Švelniai tariant, Orenas yra rakštis aplinkiniams ir visi pelnytai jo nemėgsta. Paklaustas, kas inspiruoja imtis panašių tipažų, M. Douglas turi aiškų atsakymą.

„Aš tiesiog myliu tokius šiknius. Didesnę savo karjeros dalį būtent juos ir vaidinau. Jei tik atsirasdavo toks vaidmuo, visada būdavau pasiruošęs. Man, kaip aktoriui, Orenas yra puikus personažas. Žmonėms be galo patinka stebėti panašius tipelius, ypač kuomet jie priversti peržengti save ir pasikeisti. Jei filmo pabaigoje žiūrovai pamilsta tokį veikėja, vadinasi darbą atlikau gerai. Visada mėgaudavausi iššūkiu gavęs panašų vaidmenį“, – sakė šešiasdešimt devynerių aktorius.

Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.

Filme „Kai ateina ji“ Orenas sutinka Lėją (aktorė Diane Keaton), žavią vyresnio amžiaus baro dainininkę. Kuomet Orenui paliekama prižiūrėti jo anūkė, pagalbos kreiptis jis priverstas būtent į šią kaimynę. Tarp savimi patenkinto senberniškos pasaulėžiūros mizantropo ir turinčios tvirtą charekterį moters ima megztis romantiškas ryšys.

Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.

Tai pirmas kartas kuomet M. Douglas ir aukščiausios kategorijos aktorė D. Keaton, kuri taip pat yra gavusi „Oskarą“, vaidina kartu. Komedija „Kai ateina ji“ kino teatruose pasirodo rugpjūčio 1 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai