Michaelą Jacksoną pražudęs gydytojas Conradas Murray išeis į laisvę neatlikęs nė pusės bausmės

Conradas Murray / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gydytojas Conradas Murray, kurį teismas pripažino kaltu dėl netyčinio popkaraliaus Michaelo Jacksono nužudymo, į laisvę išeis jau spalio pabaigoje. Gydytojas kalėjime nebus išbuvęs nė pusės jam paskirto laiko, rašo „The Daily Mail“.

2011-aisiais teismas Conradą Murray pasiuntė ketveriems metams už grotų už tai, kad Michaelui Jacksonui išrašė per didelę stipraus nuskausminamojo vaisto propofolio dozę, kuri atlikėjui buvo mirtina. Tačiau kalėjime gydytojas bus praleidęs mažiau negu dvejus metus – į laisvę jis išeis spalio 28 d. Iš kalėjimo jis išleidžiamas dėl gero elgesio ir dėl to, kad Kalifornijos kalėjimai yra perpildyti.

Velionio popkaraliaus šeima yra labai nepatenkinta šiuo teismo sprendimu. „Conradas Murray jų akyse yra Michaelo žudikas. Murray išėjimas į laisvę anksčiau laiko jiems – tikras įžeidimas. Jie vis dar mano, kad jis turėjo būti nubaustas už tyčinę žmogžudystę“, – sakė artimas Jacksonų aplinkos žmogus.

Pernai vasarą C.Murray prašėsi perkeliamas į kitą kalėjimą, nes kartu su juo kalintys Michaelo Jacksono gerbėjai nuolat grasino jam susidorojimu. „Aš neišeisiu iš šios įstaigos gyvas. Tai – labai pavojinga vieta. Būdamas čia aš merdėju. Kalėjimo sistema yra suinteresuota mane nužudyti“, – savo advokatei Valerie Wass tada skundėsi C.Murray.

20 metų patirtį turinčio C.Murray mediko licencija yra sustabdyta ir jis veikiausiai niekada nebegalės dirbti gydytoju.

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau