Michaelą Jacksoną pražudęs gydytojas Conradas Murray anksčiau laiko paleistas į laisvę

Conradas Murray / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ankstyvą pirmadienio rytą gydytojas Conradas Murray, kurį teismas pripažino kaltu dėl netyčinio popkaraliaus Michaelo Jacksono nužudymo, paleistas į laisvę. Kalėjime jis praleido tik dvejus iš ketverių teismo jam paskirtų metų, praneša TMZ.

2011-aisiais teismas Conradą Murray pasiuntė ketveriems metams už grotų už tai, kad Michaelui Jacksonui išrašė per didelę stipraus nuskausminamojo vaisto propofolio dozę, kuri atlikėjui buvo mirtina.

Iš kalėjimo jis išleistas dėl gero elgesio ir dėl to, kad Kalifornijos kalėjimai yra perpildyti.

Sprendimu Conradą Murray į laisvę paleisti anksčiau laiko labai nepatenkinta Michaelo Jacksono šeima. „Conradas Murray jų akyse yra Michaelo žudikas. Murray išėjimas į laisvę anksčiau laiko jiems – tikras įžeidimas. Jie vis dar mano, kad jis turėjo būti nubaustas už tyčinę žmogžudystę“, – liepos pabaigoje, kai buvo pranešta apie išankstinį gydytojo paleidimą į laisvę, sakė artimas Jacksonų aplinkos žmogus.

20 metų gydytoju dirbęs Conradas Murray ketina susigrąžinti iš jo atimtą mediko licenciją Nevadoje ir atšaukti draudimą dirbti Kalifornijos valstijoje. TMZ šaltinių duomenimis, to padaryti liūdnai pagarsėjusiam medikui nėra jokių galimybių.

Gydytojas taip pat ketina pasisamdyti viešųjų ryšių agentūrą, kuri padėtų pagerinti jo sugadintą įvaizdį. Anksčiau buvo pasklidę kalbų, esą Conradas Murray sės rašyti knygos apie Michaelą Jacksoną.

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau