Mia iki debiuto LNK koncerte „Gelbėkit vaikus“ savo grupei turi sugalvoti pavadinimą

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-17 19:26
Jau šį šeštadienį LNK 19 val. tiesiogiai transliuos paramos koncertą „Gelbėkit vaikus“. Savo dainomis „Gelbėkit vaikus“ šeimoms ir steigiamiems dienos centrams aukoti kvies „Božolė“ choras, Radži, Evelina Sašenko, Diana Dargienė su dukra Une, Jurgis ir Erika Didžiuliai, „Pop ladies“, Vaida Genytė, „Čilinam“, „Pikaso“, Violeta ir Vilius Tarasovai, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė.

Tačiau bene didžiausią staigmeną koncertui ruošia dainininkė Mia. Nauja Mios šešių merginų grupė pirmą kartą viešai pasirodys LNK tiesioginio eterio metu.   

„Nauja grupė, nauja daina, nauji rudi plaukai, naujas gyvenimo etapas. Viskas nauja! Ir vyksta taip greitai, kad dar neturiu grupės pavadinimo. Gal duoti jį išrinkti grupės gerbėjams? Turime jį patvirtinti iki debiuto LNK eteryje!“, – artėjančia premjera džiaugėsi Mia.

Naujoje grupėje be pagrindinės vokalistės Mios – dar dvi pritariančios vokalistės, gitaristės, būgnininkė ir klavišininkė.
„Daina, kurią dainuosime ir kviesime aukoti, bus pirmoji mūsų grupės daina, kuri vadinsis „Mano daina Nr.1“ arba „Nr.1“. Grupės muzika bus sunkesnė muzika, nei grojau iki šiol, labiau pop rokas“.

Mia džiaugiasi, kad naujos jos grupės debiutas bus išskirtiniame renginyje, kurio tikslas – padėti vargstantiems Lietuvos vaikams. „Reikia ištiesti pagalbos ranką tiems vaikučiams, kurie kenčia didelį nepriteklių. Visų savo grupės merginų vardu kiečiu aukoti „Gelbėkit vaikus“ šeimoms, nenusisukti ir nelikti abejingiems“.

Pirmajam Mios grupės pasirodymui įvaizdį kuria dizaineris Ruslanas Rybakovas.

Paramos koncertas „Gelbėkit vaikus“ – jau šį šeštadienį 19 val. tiesiogiai iš Kauno prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“. Koncerto vedėjai – Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė ir Rolandas Vilkončius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai