Mia rado naują hobį: pirmuosius mezginius išbandė vyras Nerijus ir sūnus Matas

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-20 17:08
„Anksčiau ir aš nežinojau, kad mėgstu, o ir moku megzti!“ – bendraudama su Žmonės.lt kikeno dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Anksčiau virbalus rankose ji laikė tik vaikystėje, o dabar vėl pabandė. Kas iš to išėjo? Savo vyrui Nerijui Antanavičiui jau numezgė kepurę ir šaliką, dabar žiemai ruošia ir sūnų Matą.

Bendraudama su Žmonės.lt V.Pilibaitytė-Mia pasakojo naują hobį – mezgimą – atradusi atsitiktinai. „Viskas prasidėjo, kai pamačiau man patikusius siūlus. Nusprendžiau, kad mano vyrai (Mios vyras Nerijus ir sūnus Matas, – aut. past.) neturi naujų kepurių, šalikų... Pagalvojau, o kodėl negalėčiau pati numegzti? Ir numezgiau!“ – pati stebėjosi ji.

Žieminį komplektą Nerijui Mia numezgė per tris dienas. „Suskaičiavome, kad iš viso šiam komplektui sunaudojau 1 kilometrą siūlų! Tai tikrai daug, bet matau, kad visiems patinka. Dabar mezgu šaliką sūnui, kitokios spalvos, bet jis jau pretenduoja į tą Nerijaus. Girdėjau, aiškinasi abu, kuris kurį nešios“, – šypsosi dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ką Nerijus sako apie Mios naują aistrą? „Nerijui mano mezginiai labai patinka. Tokio šaliko, kokį numezgiau jam, parduotuvėje tikrai nerasi, šitas kitoks... Dabar jau prisigalvojau visokių šedevrų, įdomybių, kurias noriu įgyvendinti. Žodžiu, lengva forma išdurnėjau!“ – juokiasi.

Paskutinįsyk Mia virbalus į rankas buvo paėmusi tik vaikystėje – išmoko megzti mokykloje, vėliau su močiute susėsdavo pabandyti. 

„Su močiute ir kojines, ir pirštines megzdavau... Paskui išaugau iš to amžiaus ir mezgimas nebeatrodė malonus užsiėmimas. Net draugėms sakydavau – jei jau pradėsiu megzti, galite mane į Vasaros g. 5 uždaryti! O dabar pradėjau... Ir galit, jeigu norit, uždaryt! Man labai faina ir smagu. Kiekvieną laisvą sekundę čiumpu mezginį – net miegot einu su virbalais!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sako, kai Nerijui ir Matui visko, ko trūksta, numegs, ateis eilė draugėms.

„Ėmiau galvoti apie drauges, Kalėdas... Kodėl negalėčiau Kalėdų proga dovanoti pačios numegzto šaliko, kepurės ar megztinio? Pati labiausiai vertinu dovanas ne iš parduotuvės, o pagamintas savomis rankomis. Pavyzdžiui, iškeptą imbierinį namuką ar dar ką nors, kada žmogus atiduoda savo energiją, meilę, laiką... Aišku, nenoriu ir išgąsdinti draugų – tikrai nesiruošiu visiems visko primegzti“, – juokėsi Mia. 

Svarstydama apie naują hobį Mia pastebėjo, kad po šitiek metų aktyvaus gyvenimo ima vertinti kiekvieną poilsio akimirką: „Žiūriu, kad su metais noriu nurimti. Man visada patiko skaityti knygas, o dabar dar ir mezginiai... Man tai daug smagiau nei eiti į klubą, kur nors trintis prie baro. Gal taip dėl šeimos? Vyras sakė, kad dar nepasidariau nuobodi.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai