Mia prakalbo apie Valentino dienos prakeiksmą: „Jis lydi mane visą gyvenimą“

Mia Pilibaitytė / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-12 11:58
Kone du dešimtmečius muzikos padangėje besisukančiai atlikėjai Miai Pilibaitytei gyvenimas tikrai negailėjo iššūkių.

Skandalingos skyrybos, nepasisekęs verslas, traumos – visą tai tik užgrūdino Mią bei išmokė per gyvenimą žengti aukštai iškėlus galvą. Nors atlikėja save laiko tikra romantike, tačiau artėjančios Valentino dienos proga užsimena ir apie keistą šią šventę lydintį prakeiksmą, dėl kurio Valentino dieną ji kasmet sutinka viena.

TV3 televizijos laidoje „Virtuvės istorijos“ Mia pasakoja, jog sudėtingas karantininis laikotarpis neišvengiamai pakoregavo ir jos gyvenimą. Vis tik, nors trumpam ištrūkti iš namų ir atsipalaiduoti jai padeda darbas televizijoje, o leisdama laiką namuose ji ne tik toliau aktyviai kuria dainas, bet ir atranda naujų mėgstamų veiklų.

Mia Pilibaitytė
Mia Pilibaitytė

„Nors karantinas šiek tiek pristabdė koncertinę veiklą, tačiau dirbu televizijoje, tad kaskart išėjimas į darbą būna tarsi atgaiva sielai, mat pasiilgau žmonių, trūksta veiklos ir to begalinio lėkimo, prie kurio atlikėjai yra pripratę. Namuose taip pat nepamirštu muzikos, kuriu dainas, o ypatingai per šitą karantiną beprotiškai pamėgau dar ir gaminti“, – sako Mia.

Valentino dienos išvakarėse laidoje besisivečiuosianti atlikėja tikina, jog nors yra didelė romantikė, tačiau ją lydi nepaaiškinamas prakeiksmas, dėl kurio meilės ir įsimylėjėlių dieną Miai tenka sutikti vienai.

Mia Pilibaitytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Mia Pilibaitytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Daugeliui, Valentino diena asocijuojasi su meile, o man – visuomet su skyrybomis. Toks prakeiksmas mane lydi visą gyvenimą, nuo pirmųjų santykių. Net jeigu ir tobuliausius santykius turiu, tai būtinai, per Valentino dieną susipyksiu ir ją švęsiu viena. Tačiau dėl to visai neliūdžiu: įsijungiu mėgstamą filmą, nusiperku ledų, gėlių ir taip praleidžiu tą dieną“, – atvirauja Mia.

Kalbėdama apie meilę, atlikėja neslepia, jog gyvenimas jai šioje srityje tikrai nepagailėjo iššūkių. Pragaru virtusią santuoką, vyro šantažą ir skandalingas skyrybas išgyvenusi Mia yra tikras pavyzdys moterims, kaip atrasti stiprybę eiti per gyvenimą aukštai iškėlus galvą, atsitiesti po nelengvų išbandymu ir neprarasti tikėjimo meile.

„Esu nepataisoma romantikė ir net po sunkiausių gyvenimo iššūkių, šiai dienai vis dar esu įsimylėjusi. Jeigu įsimyli – tai myli visam laikui. Kartais atrodo, kad nutrūkus santykiams kartu baigiasi ir meilė, bet man taip nėra“, – laidoje pasakoja moteris.

Mia Pilibaitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Mia Pilibaitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Didelis ramstis atlikėjai yra jos dvidešimtmetis sūnus Matas, su kuriuo moteris turi stiprų draugišką ryšį. Ypatingai šiomis dienomis, kuomet didžiąją laiko dalį visi praleidžiame namuose, jiedu džiaugiasi turintys laiko vienas kitam ir bendriems pomėgiams.

„Buvo sudėtingas paauglystės laikotarpis, kuomet galvojau, kad tai ne mano vaikas ir kažkas apkeitė ligoninėje, tačiau dabar mūsų ryšys – be galo stiprus. Mes mėgstame kartu leisti laiką, žiūrėti filmus, stengiuosi sūnui būti ne tik mama, bet ir draugė. Dėl to nebijome pasidalinti paslaptimis, klausiame vienas kito patarimų. Galėčiau net pavydėti pati sau, nes sūnų tikrai turiu tobulą“, – tvirtina atlikėja.

 „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, per TV3.

Naujausi straipsniai