Mia prabilo apie pastarųjų metų kančias: „Atrodė, kad žemė slysta iš po kojų“

Vilija Pilibaitytė-Mia / „Virtuvės istorijų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-20 17:13
Net dvejų metų pertrauką muzikinėje karjeroje padariusi Mia kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ kūrėjams atskleidė, kad šie pasitraukus iš viešumos praleisti metai – bene sunkiausi jos gyvenime.

Neseniai Vilijos Pilibaitytės-Mios gerbėjus nudžiugino žinia – anksčiau sakiusi, kad nebedalyvaus „Eurovizijos“ konkurse, atlikėja į nacionalinių atrankų sceną sugrįžo su trenksmu. Įspūdingas dainininkės pasirodymas tapo jos sugrįžimu į didžiąją sceną.

Jau šį šeštadienį laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalaus šefo Reinaldo Janonio patarimus, kaip paruošti gardų maistą, bet ir išgirs nuoširdžius neseniai į didžiąją sceną sugrįžusios V.Pilibaitytės-Mios, jos vyro Nerijaus Antanavičiaus ir jųdviejų bičiulių pokalbius.

Šiuo metu dainininkė intensyviai ruošiasi tolesniems pasirodymams. Tiesa, pirmasis pasirodymas buvo sugalvotas kone pernakt.

TAIP PAT SKAITYKITE: 15min studijoje – pokalbis su Mia: apie „Euroviziją“, šeimą ir skandalus

„Sumanymas, kuris buvo sugalvotas šiam kartui, staiga sugriuvo ir mes turėjome 36 valandas. Tuomet dizaineris Marius Vepšta sugalvojo sprendimą drabužių prasme, o mes visi gilinomės į dainos prasmę“, – pasakojo V.Pilibaitytės-Mios draugas, operos solistas Antanas Zakarauskas.

Kartu su kulinarine laida „Virtuvės istorijos“ atlikėjos mylimasis ir draugai jai ruoš skanią staigmeną, o pati netikėtu siurprizu nustebinta V. Pilibaitytė-Mia ne tik dalinsis patarimais jaunoms merginoms, bet ir pasakos apie savo net dvejus metus trukusią pertrauką karjeroje.

„Tai buvo sudėtingas laikotarpis mano gyvenime – gal net pats sudėtingiausias. Taip, pagalvės buvo priverktos ir labai stipriai. Tiesiog atrodė, kad žemė slysta iš po kojų“, – laidoje sakys V. Pilibaitytė-Mia.

Panašu, kad dainininkei teko išties nemažai patirti – žlugo Druskininkuose puoselėtas restoranų verslas, o spauda ėmė rašyti apie jos ir vyro N.Antanavičiaus skyrybas. Tačiau, pasak atlikėjos, tokia informacija – tik gandai.

„Jis yra mano dešinioji ranka, mano akys, ausys – antroji pusė. Mes niekada nebuvome išsiskyrę, tiesiog taip atsitiko, kad spauda mus išskyrė, o vėliau sutaikė“, – su šypsena laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams pasakos V.Pilibaitytė-Mia.

Linksmą ir atvirą po ilgos pertraukos sugrįžusios V. Pilibaitytės-Mios, jos vyro N.Antanavičiaus ir jųdviejų bičiulių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai