Mia patvirtino – skiriasi jos ir Nerijaus Antanavičiaus keliai: „Nesame skirti vienas kitam“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 20:10
Dar šį mėnesį Vilniaus apylinkės teismą pasieks žinomos dainininkės Vilijos Pilibaitės-Mios prašymas pradėti skyrybų bylą su Nerijumi Antanavičiumi. Tai, kad advokatui yra perduoti visi procesui reikiami dokumentai, atlikėja Žmonės.lt portalui patvirtino pati.

„Tai nėra toks įvykis, kurį norėčiau komentuoti. Bet neigti neneigsiu“, – sakė pašnekovė. Ji patikino norinti, kad viskas išsispręstų kuo greičiau ir paprasčiau.

„Kokia skyrybų priežastis? Prigalvoti galima visokių versijų, kaltinti vienas kitą, jausti nuoskaudą ar teisintis. Bet ar to tikrai reikia? Abu turėjome laiko gerai vienas kitą pažinti, o tai leido suprasti, kad vis dėlto nesame skirti vienas kitam“, – kalbėjo Mia.

Dainininkė užsiminė, jog sprendimas su Nerijumi pasukti skirtingais keliais kirbėjo jau kurį laiką, bet ryžtingų žingsnių nesiėmė nė viena pusė.

N. Antanavičius kalbėdamas Žmonės.lt apie galimas jo ir Mios skyrybas buvo santūrus. Vyriškis teigė ir pats girdėjęs visokių gandų, bet jie nėra faktai.

V. Pilibaitės-Mios ir N. Antanavičiaus vestuvės Vilniaus santuokų rūmuose įvyko po beveik metų draugystės – 2015-ųjų birželio 3 d.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Mia, paklausta, ar sprendimui skirtis įtakos turi N. Antanavičiaus rimti nemalonumai su teisėsauga, yra linkusi šio klausimo plačiai neaptarinėti.

Kaip yra rašyta, Mios vyras gyvena su teismo apribotomis teisėmis ir yra teisiamas dėl ne vieno sunkaus finansinio nusikaltimo bei sukčiavimo.

Vieną baudžiamąją bylą, kurioje figūruoja N. Antanavičiaus pavardė, Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi nagrinėti praėjusių metų vasarą. Joje vyriškis kaltinamas sukčiavimu stambiu mastu. Apgautasis Zbignevas Ružickis teismo prašo priteisti iš nusikaltimu įrariamo vyro apie 22 000 eurų. N. Antanavičiui šioje byloje gresia laisvės atėmimas iki 8 metų. Jei nukentėjusysis teisiamajam nebeturės turtinių pretenzijų proceso pabaigoje, tai gali tapti sukčiavimu įtariamo vyro atsakomybę lengvinančia aplinkybe.

Tuo tarpu Klaipėdos prokurorai tiria sukčiavimu įtariamos grupuotės veiklą, kurioje taip pat minima ir N. Antanavičius. Įtariama, kad grupuotė, panaudodama svetimus duomenis, apgaulės būdu iš banko siekė išvilioti apie 200 tūkst. eurų.

Dėl šio galimo nusikaltimo bylai patekus į teismą, N. Antanavičius buvo įpareigotas reguliariai registruotis policijoje. Kadangi, pasak pareigūnų, jis vengė tai daryti, teisme įtariamajam buvo pakeista kardomoji priemonė – vyriškis įpareigotas nešioti apykoję. Tiesa, šiuo metu šis įpareigojimas jau panaikintas.

Prokuratūros atstovai tuomet teismo posėdyje tvirtino ir toliau gauna asmenį neigiamai charakterizuojančios informacijos, parodančios, jog N. Antanavičius nėra linkęs laikytis įstatymų. 2017 m. rugsėjo 8 d. prie vairo neblaivus sulaikytas atlikėjos vyras, nors jam prieš dvejus metus atimta teisė vairuoti, spalį vėl pričiuptas vairuojantis netoli Klaipėdos.

Žmonės.lt primena, kad 2015 metų spalį iš Nerijaus buvo atimta teisė vairuoti dėl vairavimo apsvaigus. 2017 – ųjų spalį jis būtų atgavęs vairuotojo pažymėjimą, bet rugsėjį įvykęs nusižengimas nukėlė tai mažiausiai metams.

Tarp N. Antanavičių neigiamai charakterizuojančių aplinkybių spaudoje bei bylose minima ir tai, kad jis nesurūpina dviems savo mažamečiais vaikais iš ankstesnio ryšio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai