Mia ėmėsi naujos veiklos – mokosi žaisti tenisą: „Keičiu gyvenimo būdą“

Mia susižavėjo lauko tenisu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 11:40
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia atrado naują širdžiai artimą veiklą. Nuo šiol didžiąją dalį savo laisvalaikio ji praleidžia teniso kortuose. „Lauko tenisas – sena mano svajonė. Pagaliau galiu įgyvendinti tai, kuo žaviuosi dar nuo vaikystės. Noriu išmokti žaisti pati“, – sako Mia.

Po skandalų atsigavusios dainininkės dienotvarkėje vis daugiau vietos atsiranda sportui – į Avižieniuose vykstančias treniruotes ji keliauja kas antrą dieną. Krūvis nemenkas, tačiau, pasak Mios, šiuo metu – toks etapas, kai norisi daugiau laiko skirti sau, daugiau pajudėti, aktyviau mankštintis.

„Keičiu gyvenimo būdą, keičiu požiūrį į gyvenimą. Kiek galima vaikščioti į tuos vakarėlius, kiek galima kalbėti apie nieką. Noriu užsiimti kuo nors rimtesniu, daryti tai, kas teikia malonumą. Šiuo metu man smagiau leisti laiką sporto salėje, o ne kavinėje. O ir galvos kitą dieną neskauda“, – Žmonės.lt sakė Mia.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pasak dainininkės, tenisu ji žavėjosi dar vaikystėje, vėliau mokydamasi mokykloje buvo itin pamėgusi stalo tenisą, mėgo su draugais pasivaržyti dėl geriausios raketės vardo.

„Vis norėjau išbandyti lauko tenisą, bet vis atidėliodavau. Tenisas – karališkas sportas visomis prasmėmis. O šis malonumas ir nėra pigus. Bet vieną rytą atsikėlusi pasakiau sau – laikas. Nusipirkau aprangą ir užsirašiau į treniruotes“, – pasakojo ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ir nors nuo pirmųjų užsiėmimų praėjo vos porą savaičių, Mia sako jau šiandien jaučianti sporto naudą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Visuomet mėgau pasportuoti, tačiau dabar krūvis gerokai intensyvesnis. Po pirmos treniruotės vos išėjau iš salės, skaudėjo visą kūną, raumenys čia dirba kaip reikiant“, – juokėsi Mia patikinusi, kad valandos žaidimo metu sudeginama tiek pat kalorijų kaip nubėgus maždaug 8 kilometrus.

Mia džiaugėsi, kad reguliarios treniruotės padės jau sustangrinti raumenis, padailinti kūno apimtis. „Sportiškas kūnas yra gražu. Nesiekiu tapti liekna, niekada neturėjau tokio tikslo. O ir šiaip ne kilogramuose esmė. Lieknumas turi būti duotas, o jei jo nėra – nereikia to siekti per prievartą. Man sportas – tai smagus laiko praleido būdas“, – kalbėjo Mia.

Vilija Pilibaitytė-Mia šiuo metu ne tik sportuoja, bet ir intensyviai repetuoja, jau šį mėnesį prasidės jos koncertinis turas „Dedu tašką“.

„Jam atidaviau visą save... Kartais gyvenime daugelyje situacijų norisi dėti daugtaškį, klaustuką ar dar kokį ženklą, kuris simbolizuotų begalybę, kad galėtume išlošti daugiau laiko ir sprendimus atidėti, bet galiausiai vis tiek turime padėti tašką. Turime užversti seniai perskaitytus knygos puslapius, kad galėtume skaityti naują“, – taip savo naują koncertinę programą gerbėjams pristato Mia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai