Mia apsisprendė – dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje: „Susirinkau save iš gabalėlių“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-21 09:32
Vilija Pilibaitytė-Mia pasiryžo trečią kartą bandyti laimę „Eurovizijos“ atrankoje. Prieš kurį laiką rimtai abejojusi, ar varžysis dėl kelialapio į didįjį konkursą Kijeve, trečiadienį atlikėja 15min patvirtino – ji dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Eurovizijos“ atrankoje Mia dainuos trečią kartą. 15min ji pasakojo, kad dvejonės, dalyvauti konkurse ar ne, ją kamavo iki paskutinės akimirkos.

„Dvejojau iki paskutinės minutės. Nežinojau, ar verta, ar noriu dalyvauti. Matyt, dvejoti vertė ir visi šįmet mano gyvenime buvę įvykiai. Nežinojau, ar esu tam pasirengusi. Bet galiausiai nusprendžiau, kad esu pasiruošusi. O kodėl turėčiau nebūti? Iš tiesų, mane įkalbėjo ir vienas britų prodiuseris (Michaelis Jamesas Downas – red.). Jo dėka nusprendžiau, jog dalyvauti verta. Turiu gerą, nuostabią dainą, ji vadinasi „Sacrifice“. Tą dainą sukūrė tas pats prodiuseris, kuris pernai eurovizinę dainą kūrė Rūtai Ščiogolevaitei“, – pasakojo Mia.

Kokius gyvenimo įvykius ji turi omenyje? „Dabar jau viskas gerai, ramu. Bet šie metai man buvo labai sunkūs. Turbūt sunkiausi gyvenime. Sakykime, buvau palūžusi. Mano tankas buvo sugedęs... Susirinkau save iš gabalėlių, suremontavau savo tanką ir dabar važiuosiu į atranką. Tikiuosi, mano tankui bus vietos, kur prisiparkuoti“, – lakoniškai atsako.

Šie metai man buvo labai sunkūs. Turbūt sunkiausi gyvenime. Sakykime, buvau palūžusi. Susirinkau save iš gabalėlių.

Tuos du kartus, kai anksčiau dalyvavo atrankoje, Mia finale liko skaudžiai nusivylusi – abusyk liko antra ir vietą konkurse užleido kitiems. Gal trečias kartas nemeluos?

„Du kartus buvau antroje vietoje. Tai nėra labai blogai. Dėl tam tikrų priežasčių man nepavyko iškovoti pergalės. Bet aš savimi tikiu. Šįmet einu ten atsipalaidavusi, su entuziazmu, gerais norais, geru pasirodymu, gražia daina. Šįmet viskas bus kitaip. Nenoriu draskytis, bent jau kol neprasidėjo konkursas man taip atrodo. Nenoriu plėšytis kaip anksčiau, kovoti iki paskutinio kraujo lašo. Manau, niekam neturiu nieko įrodinėti. Žmonėms patiks arba ne“, – svarsto dainininkė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto Mia neslepia, kad ne šiaip sau dainuoti atrankoje ji eina, bet noro nugalėti vedama: „Mes, atlikėjai, esame kaip sportininkai. Na, bent jau aš tokia. Kiekvienas sportininkas siekia pergalės, aš esu tokia pati. Bet kai jos nebūna, labai neverkšlenu. Tada toliau užsiimu kitais darbais.“

15min primena, kad V.Pilibaitytė-Mia laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bandė dvejus metus iš eilės. Pirmiausia ji nusileido Vilijai Matačiūnaitei, kuri Kopenhagoje skambėjusiame konkurse atliko dainą „Attention“, 2015 metais – Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei, kurie Vienoje dainavo „This Time“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistė Pilvelytė „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaus su Aminatos kurta daina: „Konkursas manęs nepaleidžia“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai