Mia apie Palangoje sužalotą savo vyrą Nerijų: „Jį vilko žeme, veidu į asfaltą“

Mia ir Nerijus Antanavičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-06-23 19:53
Vilija Pilibaitytė-Mia sukrėsta. Ketvirtadienio naktį Palangos centre esančio baro „Laukinių Vakarų salūnas“ prieigose, anot dainininkės, sumuštas jos vyras Nerijus Antanavičius.

Dramatiškas incidentas įvyko ketvirtadienio naktį. Kaip Žmonės.lt pasakojo pati Mia, viskas prasidėjo po čia vykusio jos koncerto.

Bendraudama su Žmonės.lt Mia neslėpė, kad sėdėdamas bare N.Antanavičius pateko į konfliktinę situaciją, dėl kurios buvo išmestas iš baro. Tačiau tuo viskas nesibaigė: lauke kilo muštynės.

Anot dainininkės, jos vyrą sumušė bare dirbęs apsaugos darbuotojas, liudininkais neva tapo jos koncerto klausęsi gerbėjai.

„Nerijus su kažkuo susiginčijo. Jį išmetė iš „Salūno“. Tačiau juk tai nėra pretekstas apsauginiui mušti žmogų ir vilkti jį žeme, veidu į asfaltą... Apsauginis turi išmesti lauk ir pasakyti „ačiū, viso gero“. Jis neturi teisės pulti muštis ir galvoti, kad yra Dievas, nes dirba „Salūne“. Mano gyvenime toks incidentas – pirmas. Ir jis labai baisus. Matyti savo vyrą vemiantį krauju... Matyt, ne be reikalo jis vėmė krauju. Matyt, ne be reikalo aš kviečiau greitąją. Buvo, dėl ko“, – Žmonės.lt pasakojo Mia.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dainininkė neslėpė, kad N.Antanavičius prieš kylant konfliktui tikrai vartojo alkoholio, tačiau „nebuvo labai girtas“. Dėl kokio konflikto jis buvo išmestas iš baro, atlikėja nežino.

Mia pasakoja pati puolusi skambinti greitajai pagalbai, taip pat kvietė ir policijos pareigūnus. „Atvirai tariant, greitoji pagalba atvažiavo greičiau nei policija, nors kvietėme ir ją. Nerijus buvo išvežtas į Klaipėdą. Buvo visai nejuokinga. Su policija nesusitikau, policininkų nemačiau, o ir pareiškimo mes nerašėme. Bet, matyt, viskam savas laikas. Asmeniškai rašyti pareiškimo negaliu, viskas priklauso nuo Nerijaus“, – kalbėjo dainininkė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Anot Mios, ligoninėje N.Antanavičiui diagnozuotas smegenų sutrenkimas: „Jam buvo padaryti visi tyrimai. Jam nustatytas smegenų sutrenkimas, susiūta lūpa. Tokie dalykai šiaip sau neatsiranda. Gyvenime visko pasitaiko, bet tokio atvejo dar nesu mačiusi, kad apsauginiai taip elgtųsi. Vėliau jis dar drįso prieiti prie manęs, pasisveikinti ir paklausti, ar viskas gerai. Tai aišku, kad ne viskas gerai.“

Penktadienį „Laukinių Vakarų salūne“ numatytas dar vienas Mios koncertas. Ar dainininkė lips į sceną? „Pats „Salūnas“ čia tikrai niekuo dėtas. Tai yra vieno apsaugos darbuotojo problema. Tų apsauginių ten dirba daug... Dėl to nemanau, kad mano koncertas turėtų neįvykti. Atvirai tariant, tai tas apsauginis ten turėtų nedirbti. Manau, kad jį turėtų atleisti. Jei jo neatleis, man bus keista. Tas žmogus ten neturėtų dirbti“, – svarstė Mia.

Susimušė su klientu

Žmonės.lt susisiekus su „Laukinių Vakarų salūno“ atstovu, vadybininku Audriumi Mikalausku, šis pateikė savo įvykių versiją.

„Nerijus susimušė su klientu ir buvo išmestas. Toliau muštynės tęsėsi lauke – tada jau tas klientas ten Nerijų užkabino. Jie dar kartą ėmė aiškintis. Apsauga puolė juos skirti“, – pasakojo A.Mikalauskas.

Anot jo, apsaugos darbuotojas N.Antanavičiaus nemušė: „Niekas Nerijaus žeme nevilko. Jį laikė prispaustą prie žemės, nes jis ir prieš apsaugą puolė šokinėti. Apsauginiai nenorėjo jam dėti antrankių. Pareigūnų nekvietėme, nes tie žmonės, su kuriais vyko muštynės lauke, sakė, kad neturi pretenzijų. Kai jie išėjo, tai ir tas Nerijus nusiramino.“

Vėliau, anot vadybininko, visi susirūpino N.Antanavičiaus sveikata. „Mes kvietėme greitąją, nes Nerijui buvo pramušta lūpa. Gal ir Mia kvietė... Matyt, daug skambučių buvo. Žinau, kad ir mūsų administratorė skambino medikams“, – Žmonės.lt sakė A.Mikalauskas.

Apsaugos darbuotojams baro vadybininkas pretenzijų neturi, o ir N.Antanavičiaus į jokį „nepageidaujamų klientų sąrašą“ traukti neketina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai