Metus nevartojęs alkoholio Benas Affleckas vėl slystelėjo į priklausomybę

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Regis, Benas Affleckas (47) turi gerą angelą sargą – metus nevartojęs alkoholio aktorius neseniai vėl slystelėjo į priklausomybę, tačiau ir artimieji, ir jis pats tiki, kad pralaimėtas tik mūšis, o ne karas.

Viskas nutiko per UNICEF puotą, kurioje aktorius pasirodė lyg ir su nauja drauge kino muzikos kūrėja Katie Cherry (33), – su keturiolika metų jaunesne šviesiaplauke, sakoma, susipažino prieš kelis mėnesius per garsenybių pasimatymų programėlę „Raya“. Svetainės TMZ vaizdo reportaže matyti, kaip Benas svirduliuoja automobilių aikštelėje, kluptelėjęs vos nepargriūva ir sunkiai klesteli ant savo visureigio užpakalinės sėdynės. Iš vakarėlio jis patraukė į kazino (visi žino, kad aktorius – prisiekęs pokerio žaidėjas). Žaidimo namų darbuotojų liudijimu, buvo toks girtas, kad vos nenuvirto nuo kėdės, bet tai nesutrukdė per dvylika minučių išlošti apie 1350 eurų.

Po pernykščio vizito į reabilitacijos centrą aktorius nuoširdžiai kalbėjo apie sprendimą nebegerti, tačiau, kaip matyti, ištvėrė kiek daugiau nei metus (sukaktis buvo rugpjūtį). Bėdos dėl alkoholio nenaujos – pirmąkart profesionalų pagalbos Affleckas ieškojo 2001-aisiais, tačiau pats nepraranda vilties įveikti priklausomybę ir sako neleisiąs būti sužlugdomas atsitiktinės klaidos.

Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Kaip visada buvusį vyrą palaiko ir rūpestingoji Jennifer Garner (47), niekada neprieštaraujanti jo susitikimams su dukromis Violet (13), Seraphina (10) ir sūnumi Samueliu (7). Ir į mokyklą kelios dienos po incidento vaikus lydėjo abu tėvai. Senas Afflecko draugas ir kolega Mattas Damonas taip pat patikino, kad Benas atsigauna ir tvirtai pasiryžęs siekti blaivybės. „Didžiuojuosi juo. Milijonai žmonių stengiasi mesti gerti, tačiau tai taip sunku“, – sakė aktorius interviu „Entertainment Tonight“.

Viename Masačusetso rajone augę berniukai išsaugojo draugystę iki brandaus amžiaus. Vasarą baigė rašyti istorinės juostos „The Last Duel“ („Paskutinė dvikova“) scenarijų, abu ir vaidins šiame Ridley Scotto filme apie buvusius geriausius draugus, stojančius į dvikovą, kai vienas iš jų išprievartauja kito žmoną (ankstesnis bendras darbas, dabar jau klasikinė juosta „Gerasis Vilas Hantingas“, pelnė jiems geriausių scenaristų statulėles, Damonas dar gavo „Oskarą“ kaip geriausias aktorius).

Aktoriaus, režisieriaus ir prodiuserio Afflecko kalendorius taip pat užpildytas – filmuojasi trileryje „Deep Water“ („Gelmė“), pora juostų montuojamos, dar kelios, tarp jų ir minėtoji „Paskutinė dvikova“ bei naujas Roberto Rodriguezo mistinis trileris „Hypnotic“ („Hipnozė“), pradėtos filmuoti. Atrodo, kad kolegos pasitiki talentingosios žvaigždės gebėjimu nesutrikdyti sudėtingo filmavimo proceso ir taip pat mano, kad vakarėlyje Benas padaugino atsitiktinai.

Skaitykite daugiau