Metų žmogus Šarūnas Jasikevičius: „Anna – mano kelias į ramybę“

Šarūnas Jasikevičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-24 12:49
Praėjusį sekmadienį pramogų pasaulio apdovanojimų ceremonijoje „Žmonės 2018“ Metų žmogumi išrinktą „Žalgirio“ trenerį Šarūną JASIKEVIČIŲ (41) labiausiai apibūdina jo kunkuliuojantis charakteris. Tačiau būtent dėl to savitumo Šarūnas yra tiek daug pasiekęs ir taip garbinamas sirgalių. Vienu geriausių visų laikų Europos įžaidėjų dažnai tituluojamas krepšininkas pripažįsta, kad norėtų labiau kontroliuoti savo emocijas. Bet ne krepšinio aikštelėje, o gyvenime. „Namuose žmonai nusileidžiu, bet savo komandos žaidėjams – jokiu būdu, nes žinau, kad priešininkai jiems jokių nuolaidų nedarys.“

Ar dėl audringo temperamento gauna pastabų iš žmonos, mamos? „Ir mama, ir žmona sako... „Vėl pametei galvą per rungtynes“, – sako Anna. Mama antrina: „Šarūnai, negražiai atrodė.“ Žinau, mama, žinau, Anna, o ką daryti? Seniai susitaikiau su savo minusais, – pripažįsta Šarūnas. – Nors kai darbe išsikraunu, namie esu gerokai tylesnis.“

Šarūnas sako, kad ir vaikams yra griežtas. Tad jei septynerių Aila ir penkerių Lukas ką ne taip padaro, būtinai iš tėčio tai išgirsta. Užtat žmona yra kantresnė, linkusi viską išaiškinti, kas ir dėl ko. „Manau, kad balansas šeimoje išlaikytas“, – šypsosi.

O kokia yra Anna? „Anna – mano kelias į ramybę ir normalumą. Ji labai šilta moteris, o jos geroji energija persiduoda man. Žinoma, turime ir savų problemų, pasipykstame, bet kiek esu turėjęs draugysčių, nė vienos negalima lyginti su šia“, – gražių žodžių žmonai negaili Šarūnas.

Interviu – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr: 4

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Naujausi straipsniai