Metų vestuvės: Graikijoje tuokiasi Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka

Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-21 08:24
Penktadienį Graikijoje aukso žiedus sumainys Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir jo ilgametė širdies draugė Anna Douka (30). Vestuvės tradiciškai vyksta nuotakos gimtinėje.

Vestuvininkai į Graikiją plūsti pradėjo šventės išvakarėse. Puikūs jaunavedžių draugai krepšininkas Darius Songaila su žmona Gintare jau taip pat pasiekė Atėnus.

Tuo tarpu jaunavedžių jau kurį laiką nėra Lietuvoje. Anna Graikijoje dienas leido su maloniais vestuvių rūpesčiais, o Šarūnas turėjo kitų malonių rūpesčių – pastarąsias savaites darbavosi vaikų krepšinio stovykloje Ispanijoje.

Stovykloje dienas leido ir poros sūnus Lukas (5). Per aštuonerius bendro gyvenimo metus Anna ir Šarūnas susilaukė dviejų vaikų: sūnaus Luko ir dukters Ailos (7).

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Piršlybos, kaip ir vestuvės, įvyko Graikijoje. Prieš dvejus metus pora čia atostogavo, kai Šarūnas ištraukė žiedą ir pasipiršo savo dviejų vaikų motinai. Paslaptį apie įvykusias sužadėtuves pora tąsyk sugebėjo išlaikyti net kelis mėnesius – tik spalį Anna viešai pasigyrė žengusi santykiuose svarbų žingsnį.

Nors svarbiausios Jasikevičių šventės vyksta Graikijoje, Anna yra sakiusi, jog jos širdyje svarbią vietą užima ir Lietuva. Mūsų šalyje graikė gyvena jau ketverius metus.

„Dabar čia jaučiuosi kaip namie, – per interviu LKL.lt prieš metus kalbėjo Anna. – Lietuviai yra labai malonūs, geri žmonės. Man patinka daug dalykų, kuriuos čia atradau. Lietuviai palaiko artimą ryšį su savo šeima, mėgsta susiburti drauge. Jūs taip pat labai mylite ne tik krepšinį, bet ir Lietuvą.“

Šarūnui Jasikevičiui tai jau antra santuoka. Anksčiau jis buvo vedęs 1998 metų „Mis pasaulis“ Linor Abargil. Pora vestuves atšoko 2006 liepos 6 d. Barselonos priemiestyje. Vėliau iškilmės buvo surengtos ir Linor gimtinėje Izraelyje. Kalbėta, kad į šią šventę buvo pakviesta daugiau nei 600 svečių.

Valdo Kopūsto nuotr.
Valdo Kopūsto nuotr.

Vis dėlto Šarūno ir Linor santuoka ilgai netruko. Skyrybų prašymą pora pateikė 2008 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai