Metų puotos dūzgėse aktorė Halle Berry sunkiai laikėsi ant kojų

Halle Berry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-02 21:58
Pirmadienio naktį Niujorke buvo surengta puota „Met Gala“, į kurią susirinko per 600 garsenybių. Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto pokylį pirmą kartą atvyko Holivudo aktorė Halle Berry (50).

Kino žvaigždė iki šiol nebuvo dalyvavusi metų puota tituluojamame renginyje, mat patekti į jį nėra paprasta. Būtina ne tik susimokėti 30 tūkst. JAV dolerių mokestį už bilietą (stalelio užsakymas šiemet patuštino sąskaitą 275 tūkst. JAV dolerių), bet ir sulaukti kitų garsenybių palaikymo. Kiekvieną svečią turi patvirtinti amerikietiško „Vogue“ redaktorė Anna Wintour ir nuolatiniai puotos svečiai, tokie kaip Madonna, Kim Kardashian, Anne Hathaway, Kanye Westas ir Rihanna.

Ypatinga proga Halle Berry pasipuošė žėrinčiu „Atelier Versace“ kombinezonu su ilgu šleifu. Prigludęs perregimo audinio drabužis pabrėžė nepriekaištingą aktorės figūrą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Atelier Versace“ šedevras Halle Berry taip tiko, kad vykdama į dūzges viename naktinių klubų aktorė nė nepersirengė, tik nusegė masyvų šleifą.

Panašu, kad prieš einant į klubą derėjo atsisakyti ne tik šleifo, bet ir batelių su itin aukštu kulnu. Aktorei sunkiai sekėsi eiti, reikėjo aplinkinių pagalbos. Sykį Halle Berry vos nepargriuvo – koja kryptelėjo dėl nepatogių batelių. Laimei, šalia buvo apsaugininkas, kuris spėjo sučiupti krentančią žvaigždę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai