Metų premjera įvyko: Holivudo garsenybės jau įvertino filmą „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“

Pasaulinės filmo premjeros „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-15 07:46
Pirmadienio vakarą Los Andžele įvyko bene didžiausia šįmet pasaulinė filmo premjera – pristatytas kultinės juostos „Žvaigždžių karai“ tęsinys „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“. Tokio įspūdingo filmo pristatymo Holivudas nematė jau seniai, rašo People.com.

Per pasaulinę filmo premjerą juostos kūrėjai – režisierius, prodiuseriai, aktoriai, o taip pat kviestiniai svečiai žengė raudonu kilimu. Juos stebėjo ir kiekvieną klyksmais lydėjo dėl „Žvaigždžių karų“ pamišę gerbėjai. 

Raudonu kilimu žengė ir juostos žvaigždės Harrisonas Fordas ir Carrie Fisher. Aktoriai skyrė dėmesio savo gerbėjams – spaudė rankas, nusifotografavo. 

Filmas „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ – septintoji kultinės juostos dalis. Pirmieji „Žvaigždžių karai“ pasirodė dar 1977-aisiais. 

Naujasis filmas galingai pradėjo trečiąją legendinių „Žvaigždžių karų“ trilogijos seriją. Laukiamiausiame ne tik šių metų, bet ir viso dešimtmečio filme, vaizduojami įvykiai, nutikę po prieš 30 metų kino teatruose pasirodžiusio 1983-ųjų filmo „Žvaigždžių karai VI: Džedajaus sugrįžimas“. 

Nors filme žiūrovai sulauks ir jau pažįstamų „Žvaigždžių karų“ serijos veidų, net keturis pagrindinius filmo personažus įkūnijo visai nauji aktoriai. 

Filmo režisierius J.J.Abramsas („Tolyn į tamsą. Žvaigdžių kelias“, „Super 8“, „Neįmanoma misija“, „Dingę“) į naująją trilogiją pakvietė ryškiausias Holivudo žvaigždes – filme vaidina Harrisonas Fordas, Andy Serkis, Anthony Daniels, Kenny Bakeris, Peteris Mayhew, Carrie Fisher, Markas Hamillas ir kiti.

Lietuvoje juosta „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ bus pradėta rodyti nuo gruodžio 18-osios.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai