Metų piršlybos: 700 žvakių Vilniaus Bernardinų sode ir netikėtas mylimosios atsakas

Žmonės.lt fotomontažas / Vinco Alesiaus nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-07-18 21:00
Kas sakė, kad romantikų nebeliko? Augustinas Viruišis (24), iš Naujosios Akmenės, Vilniaus Bernardinų sode plušėjo beveik dvi valandas, pasipuošė kostiumu ir skambant Cato Stevenso dainos akustinei versijai priklaupė ant kelių prieš iš Radviliškio rajono kilusią mylimąją.

Liepos 5 dieną vaikinas paprašė bičiulių pagalbos. „Žvakutes Vilniaus Bernardinų sode uždegti padėjo šeši draugai. Šią vietą pasirinkau todėl, kad su Gintare čia susipažinome. Beveik prieš metus, rugsėjo 1 dieną. Tada ją pakviečiau pirmojo šokio“, – pasakojo senamadiškų pažiūrų jaunuolis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Augustinas atviravo, kad pirmiausia reikėjo palaukti, kol sutems. 10 valandą vakaro visi kibo į darbus. Prie romantiško žygdarbio kompanija užtruko daugiau nei valandą.

Vinco Alesiaus nuotr.
Vinco Alesiaus nuotr.

Prieš Gintarę Augustinas kaip ir priklauso priklaupė ant vieno kelio bei virpančiu iš susijaudinimo balsu paprašė tapti jo žmona. Sužadėtinės atsakymą jis su šypsena prisimena iki šiol. „Nežinau, ką dabar daryti, ar tave pabučiuoti, ar pasmaugti“, – sutrikusi, tačiau laiminga jam tuomet sakė mylimoji.

Vinco Alesiaus nuotr.
Vinco Alesiaus nuotr.

Ačiū Dievui, vaikinas liko gyvas ir skambant akustinei dainos „Wild World“ versijai apkabino Gintarę Čečkauskaitę į ausį jai kuždėdamas švelniausius žodžius.

Vestuves pora planuoja kitų metų vasarą. Susipažinę Vilniuje, jie šį miestą ypač myli. Kartu jame gyvena ir planuoja ateitį.

Akimirkos iš įspūdingų sužadėtuvių – Žmonės.lt fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai