Metų metus teisybės ieškojusi Daina Bosas: „Tai kainuoja labai daug pinigų, jėgų ir laiko“

Daina Bosas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-10 16:13
„Jei ne viešumas ir garsių žmonių įsikišimas, nežinau, kuo būtų baigęsis mano dukters užpuolimo tyrimas, nes nuo pat pradžių viskas vyko labai vangiai. Išgirdęs kas įvyko, skubėjau į ligoninę, ir verkiau... Eisiu iki galo, kad mano dukrytę sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus“, – LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ sako Jurbarke sumuštos merginos tėtis.

Laidoje diskutuojama, ar Lietuvoje ne per švelnios bausmės, ar neteisingumo jausmas nėra pavojingas mūsų visuomenei, kai ji mato, kiek tenka pakloti advokatams už tiesą, ir koks gyvenimas vyksta kalėjimuose.

„Jeigu galite neieškoti teisybės – neieškokite, nes tai kainuoja labai daug pinigų, jėgų ir laiko“, – teigia verslininkė Daina Bosas, prisidėjusi ne tik ieškant pagalbos Jurbarke sumuštai merginai, bet ir pati puikiai žinanti, ką reiškia metų metus ieškoti teisybės teismuose.

Tuo metu komunikacijos specialisto, nuomonės formuotojo Saugirdo Vaitulionio teigimu, Lietuvoje dar vyrauja posovietinis mentalitetas. „Jei tu ar tavo tėvai turi pinigų ir įtakingų draugų, viskas sutvarkoma“, – sako S. Vaitulionis.

Saugirdas Vaitulionis / Organizatorių nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Organizatorių nuotr.

Būtent Daina ir Saugirdas sujungė savo jėgas, kad nukentėjusiai merginai būtų kuo greičiau suteikta visa reikiama pagalbą, skirtas psichologų dėmesys, jai būtų atliktos reikalingos operacijos ir gydymas.

Žmonės.lt primena, kad gegužės 26 dienos rytą Karolinos iš Jurbarko rajono šeimą pasiekė sukrečianti žinia: per klasės vakarėlį Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje buvo pasikėsinta išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę.

Žiauriai sudaužyta mergina ilgą laiką buvo gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje. Jai buvo smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma. Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai