Metų gatvės pamaiva: Veronika Heilbrunner ir jos karjeros patarimai

Veronika Heilbrunner
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gatvės pamaiva šią karjeristę vadinti gal ne visai tinka, tačiau Veronika – viena iš labiausiai paparacių tykojamų madisčių mados renginiuose. Kažkada buvusi mums gerai pažįstamos drabužių kompanijos „Mango“ modeliu, vėliau – vokiškojo „Harper’s Bazaar“ mados redaktore, o dabar – „HeyWoman.com“ platformos moterims apie stilių, projektus, madą ir gyvenimo būdą viena iš įkūrėjų.

Megablogas „Who What Wear“ ją išrinko stilingiausia 2017-ųjų gatvės madiste.

Veronika Heilbrunner

Veronika Heilbrunner savo stilių atrado visai atsitiktinai, kai atvykusi į „Valentino“ kolekcijos pristatymą su dizainerio suknele ir skaisčiai rožiniais „Nike“ sportbačiais planavo juos pakeisti juodais aukštakulniais. Kolegos aiktelėjo – „Ką darai?!“. Sprendimas pasilikti su sportbačiais susuko galvą paparaciams, mados redaktoriams, įsiūbavo jos karjerą, o Veronikai tai buvo savo stiliaus – mergaitiškų suknelių su kerzais, sportbačiais ir konversais atradimas.

Veronika Heilbrunner

Nieko nauja, bet Veronika to neimituoja, kaip daugelis kitų gatvės pamaivų. Modernioje gatvės stiliaus eroje, kurioje įtakingiausios mados asmenybės plevėsuoja dar šiltais nuo podiumo drabužiais (dosniai suteiktais pačių dizainerių), stiliaus identitetas pasitraukia į antrą planą – lieka tik brand’as, nuo kurio gatvės mada visada bando sprukt. Veronika Heilbrunner, be to, kad turi atpažįstamą braižą, nebūtinai gražų, išdailintą, nors ir dėvėdama dizainerių drabužius sugeba išlikti autentiška ir, sprendžiant pagal instagramo sekėjų minias, turi savo auditoriją.

Veronikos Heilbrunner stilius (44 nuotr.)
+38

Veronikos patarimai siekiančioms karjeros mados srityje

  • Reikės daug dirbti. Bet jei mėgsti tai, ką darai, kitaip ir negali būti.
  • Tačiau nepersidirbk. Pervargę žmonės yra irzlūs ir nelaimingi. Skirk dėmesio asmeniniam gyvenimui – tu žmogus, ne mašina.
  • Būk maloni visiems – ne tik direktoriams ir sau lygiems – visiems. Niekada nežinai, kas ateity taps tavo darbdaviu ar su kuo teks turėti reikalų.
  • Labai svarbu geros manieros – tai padeda darbo santykiams klestėti.

www.lauralatour.com

Skaitykite daugiau