Mėtinė Eglės Jakštytės 25-ojo gimtadienio šventė: raudonos rožės ir garsūs svečiai

Eglė Jakštytė, Justinas Jankevičius / Augustės Laukienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-21 21:15
Eglė Jakštytė ketvirtadienį šventė gražią sukaktį. Jai – 25-eri. Jau nuo pat ryto dainininkę užplūdo draugų ir bičiulių sveikinimai, tačiau didžiausias vakarėlis laukė tik antroje dienos pusėje. Sodyboje netoli Vilniaus Eglė surengė didžiulę, jau nuo vasaros pradžios planuotą šventę, į kurią pakvietė apie 20 jai brangiausių žmonių.

„Norėjau tą 25-metį kaip reikiant paminėti: visus artimiausius draugus, kolegas – visus suburti kartu ir smagiai atšvęsti šį mažą jubiliejų“, – Žmonės.lt sakė linksmai nusiteikusi Eglė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eglė Jakštytė 25-mečio proga linki sau rasti meilę: „Metai bėga, nėra ko barstytis į kairę ir dešinę“

Atlikėja neslepia – šio gimtadienio ji laukė kaip niekad anksčiau. O ruoštis jam pradėjo dar birželio mėnesį, specialiai šiai progai pasisiuvo ir suknelę. „Viską organizavau pati, kreipiau dėmesį net į mažiausias detales. Norėjau, kad būtų jauku, kad būtų taip, kaip aš pati noriu. Juk tai mano šventė, todėl viskas čia – pagal mane“ – juokėsi ji.

Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.
Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.

Kad Eglė didelį dėmesį skyrė pasiruošimui – akivaizdu, kone kiekvienas sodybos kampelis čia, rodos, alsuoja šventine gimtadienio nuotaika. Eglė nusprendė vakarėlį nudažyti pasteline žalsva, vadinama mėtų spalva – ji dominavo dekoro akcentuose, tokios spalvos kvietimus dar iš anksto gavo ir į puotą pakviesti svečiai.

Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.
Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.

„Turėjau keletą prašymų, kurie man svarbūs. Neįpareigojau žmonių kažkaip specialiai apsirengti, bet paminėjau vyraujančius mėtinius akcentus. Bus ir daug aukso spalvos detalių. Be to, kad labiausiai noriu – raudonų rožių, šios gėlės mano mėgstamiausios“, – kalbėjo Eglė.

Draugai prašymą dėl rožių išpildė, E.Jakštytė džiaugėsi, kad gavo jų labai daug. Taip pat svečiai daugiausiai dovanojo pinigus automobiliui, nes dainininkė neseniai gavo vairuotojo pažymėjimą.

Didelį dėmesį jubiliatė skyrė saldžiam šventės stalui, kuriuo rūpintis patikėjo šios srities profesionalei Liucinai Rimgailei. „Man labai svarbu, kad saldus stalas būtų gražus, svarbus jo dekoras. Ir nors pati nesu didelė saldumynų mėgėja, turiu nemažai draugų, kurie tikri smaližiai“, – pasakojo ji.

Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.
Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.

Likus kelioms dienoms iki šventės Eglė mokėsi ir peiliu atkimšti šampano butelį. Tiesa, pavyko ne iš pirmo karto, buvo ir šukių.

Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.
Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.

Vakarėlyje svečiai galėjo įsiamžinti ir prie specialios fotosienelės, kuri taip pat buvo nuspalvinta mėtiniais tonais. Pasveikinti Eglės čia susirinko ir būrys žinomų žmonių. Tarp jų – Irena Starošaitė, Justinas Jankevičius ir daugelis kitų.

Paklausta apie Justiną Jankevičių, Egle išliko paslaptinga: „Mes tiesiog geri draugai. Artimesnių santykių tikrai nepuoselėjame.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai