Meteorologas S.Dikčius gatvėje vos išvengė nelaimės – ieško BMW vairuotojo: „Jis – potencialus žudikas“

Silvestras Dikčius ir Jolita Vaitkutė / Žygimanto Gedvilo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Apie saugų eismą, atsakomybę ir avarijų prevenciją kalbama daug, tačiau neatsakingų vairuotojų vis dar pasitaiko. Su vienu iš jų lietingą pirmadienio vakarą susidūrė meteorologas Silvestras Dikčius – per pėsčiųjų perėją ėjęs vyras vos spėjo pastebėti į priešpriešinio eismo juostą įlėkusį BMW automobilį.

 
Pirmadienio vakarą Silvestras Dikčius patyrė nemalonų incidentą, kai ėjo per Tumo-Vaižganto ir Lukiškių gatvių sankryžoje esančią pėsčiųjų perėją. Spūstyje stovintys automobiliai jį praleido, tačiau staiga jis pajuto dideliu greičiu atlekiant automobilį. 
 
Portalui Žmonės.lt S.Dikčius pasakoja, kad į priešpriešinio eismo juostą įlėkė BMW automobilis. Jo vairuotojas – jaunas vaikinas, S.Dikčiaus spėjimu – maždaug apie 25 metų amžiaus.
 
„Vertinant iš techninės pusės nebuvo taip, kad jis manęs nepraleido – jis išvis neturėjo važiuoti iš tos pusės. Abu spėjome sustoti, bet adrenalino išsiskyrė daug, atrodė, kad esu per plauką nuo nelaimės“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Dikčius.
 
Įvykį jis užregistravo policijos portale epolicija.lt, bet nežino, ar vairuotojas greitu metu bus surastas.
 
„Šiaip turėtų būti kamerų įrašas, kaip BMW įsuka į priešpriešinį eismą Tumo-Vaižganto ir Lukiškių gatvėj taip lenkdamas kamštį. Tikiuosi, kad jis gaus nemažą baudą už važiavimą priešpriešine juosta, nes čia – rimtas pažeidimas“, – Žmonės.lt tikino vyras.
Jolita Vaitkutė ir Silvestras Dikčius
Įvykį vyras aprašė ir socialiniame tinkle „Facebook“. Jis paragino žmones jo įrašu dalintis ir padėti sučiupti BMW vairotoją.
 
„BMW vairuotojau, valstybinis numeris MAD 913, labai norėčiau, kad tave pasiektų teisėsauga. Esi padugnė ir potencialus žudikas.
 
Jeigu nebūčiau patyręs pėstysis atidžiai einantis per perėją gal jau nerašyčiau šito posto, bet atsipirkau vidutiniu stresu. O ten galėjo būti vaikas ant paspirtuko, skrolinantis paauglys ar bet kas kitas.
 
Lukiškių gatvėje BMW lenkė piko spūstį priešpriešine juosta. Ėjau per perėją praleidžiamas stovinčių automobilių kolonos, tuomet išgirdau kažką dideliu greičiu atlekiant iš kitos pusės, kur mašinų lyg ir neturėjo būti.
 
Nufotografuoti nespėjau. Greitis buvo didelis, o adrenalino pliūpsnis kaip šokant su parašiutu, tik be parašiuto.
 
Lietuvos policija, ten nėra kamerų, bet kameros turėjo užfiksuoti Lukiškių ir J.Tumo-Vaižganto sankryžoje į priešpriešinį eismą įsukantį BMW automobilį. Laikas apie 18:15 val. Kas neabejingi mūsų visų saugumui mieste – pasidalinkite postu, padėkite pričiupti ir išviešinti banditą MAD 913“, – rašė S.Dikčius.

BMW vairuotojau, valstybinis numeris MAD 913, labai norėčiau, kad tave pasiektų teisėsauga. Esi padugnė ir potencialus...

Posted by Silvestras Dikčius on 2022 m. birželio 13 d., pirmadienis

Skaitykite daugiau