Metas naujam žurnalo „Ji“ numeriui

ji 34 virsus
ji 34 virsus
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-23 12:52
AA

Kam prasideda nauji mokslo metai, kam studijos, o kam darbai po atostogų... Jaučiate įtampą, sunku grįžti į įprastas vėžes? Atsiverskite jau spaudoje pasirodžiusį naująjį žurnalo „Ji“ numerį, ir nuotaika iškart praskaidrės. Čia rasite visko, kas aktualu, naudinga ir įdomu.

Ar kada nors susimąstėte, kad kiekvieno raštas yra tarsi prisistatymas aplinkiniams. Tad patyrinėję savo ar artimųjų rašyseną, galite sužinoti labai daug įdomių dalykų. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į parašą, nes, anot grafologės Elonos Petkelienės, tai vizitinė kortelė, išduodanti asmenybę, charakterį, temperamentą, teigiamas ir neigiamas charakterio savybes.

Parašas yra vizitinė kortelė, išduodanti asmenybę, charakterį, temperamentą, teigiamas ir neigiamas charakterio savybes.

Kaip nereikėtų pasirašinėti, koks raštas harmoningas, ką rašysena byloja apie jūsų išrinktąjį, skaitykite numerio temą „Rašysena – lyg vizitinė kortelė“.

„Mitas, kad žmonės kelių eismo taisykles supranta vienodai, o šio mito pasekmė – avarijos“, – sako lenktynininkas, automobilių sporto treneris, praktinio vairavimo instruktorius Artūras Pakėnas. Jis akcentuoja, kad turime nuolat atnaujinti žinias ir tobulinti įgūdžius. Tai tampa ypač aktualu prasidedant naujiems mokslo metams. Apie kelyje tykančius pavojus, kaip elgtis ekstremalioje situacijoje, kas geriau vairuoja, sužinosite atsivertę interviu „Vairuoti be taisyklių lietuviams yra tikras malonumas“.

Daugybė moterų visame pasaulyje darbe vilki standartinį drabužį – uniformą. Apie tai, kaip atsirado šis rūbas ir kaip pakito jo siluetas bėgant metams, skaitykite straipsnį „Uniformos puošia ir įpareigoja“.

Vasarai einant į pabaigą, daugelis grįžta į darbus – atostogos baigiasi. Kad laikas praleistas smagiai, rodo saulės nubučiuota oda. Kad ji būtų ne tik graži, bet ir sveika, būtina naudoti tinkamas kosmetikos priemones. Kokias, patarimų rasite straipsnyje „Odai trūksta drėgmės...“.

Paskutinės dienos iki mokslo metų pradžios dažnai kelia nemenką rūpestį į mokyklą savo atžalas leisiantiems tėvams. Ar paprasta suruošti mokinio krepšelį ir kiek jis kainuoja, teiraujamės specialisto. Apie tai skaitykite straipsnį „Kiek kainuoja išleisti vaiką į mokyklą?“.

Vaiko kambarys – ne tik žaidimų, bet ir mokymosi, poilsio zona, kurioje mažasis turi gerai ir saugiai jaustis. Tik pagalvokite, galbūt jame augs būsimas šalies prezidentas ar žymi pasaulio mokslininkė! Plačiau apie tai – straipsnis „Jaukus vaiko kambarys“.

Kartais gyvenime nutinka taip, kad, net dirbdamas svajonių darbą ir gaudamas gerą atlyginimą, kasdien kulniuoji į biurą lyg į pragarą. Ir taip jaučiamasi tik dėl vieno žmogaus, kurio neįmanoma ignoruoti. Tikriausiai atspėjote, kalbėsime apie viršininką siaubūną. Pabandėme išskirti keletą dažniausiai pasitaikančių jų tipų. Kaip elgtis, kad darbas su tokiu viršininku būtų bent šiek tiek mielesnis, su jumis dalijamės patarimais straipsnyje „Jei nepasisekė su viršininku...“.

Maždaug 80 procentų žmonių bent kartą yra turėję karpų vaikystėje ar sulaukę vyresnio amžiaus. Jos ne tik kelia diskomfortą, bet ir yra užkrečiamos. Natūralu, kad kyla begalė klausimų, kas karpas sukelia, kaip išnaikinti ir nuo jų apsisaugoti. Apie tai straipsnis „Dėl karpų kalti virusai“.

Šeimininkės dažnai skundžiasi, kad neišmano, ką gaminti iš sodo lysvėse pūpsančių gražuolių cukinijų. Tačiau šios milžiniškos agurkus primenančios daržovės – labai universalios. Jas tinka valgyti tiek žalias, tiek keptas! Siūlome keletą itin gardžių patiekalų. Receptų ieškokite straipsnyje „Virtuvėje karaliauja cukinijos!“ Taip pat naujajame, 34-ajame“, žurnalo „Ji“ numeryje sužinosite, kaip pasigaminti gardžią želę ir ką šeimynai greitai bei skaniai paruošti pusryčiams…

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!