Metai santykiams ne kliūtis – buvęs Vokietijos federalinis kancleris Gerhardas Schroderis vedė jau penktą kartą

Gerhardas Schroderis su žmona / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-17 18:05
Buvęs Vokietijos federalinis kancleris Gerhardas SCHRÖDERIS (74) vedė penktą kartą – šmaikštuoliams, praminusiems jį „Audi“ vyru (pagal keturis žiedus, puošiančius šios vokiečių automobilių markės ženklą), teks galvoti kitą pravardę.

Tiesą sakant, kitą pravardę jis jau turi – Žiedų valdovas. Garsiajame Tolkieno epe galios žiedų būta dvidešimties, taigi dar yra kur pasireikšti. O jei rimtai, pastaruosius 50 metų garsusis politikas beveik nė dienos nebuvo vienišas – vos išsiskyręs iškart skubėdavo vėl tuoktis. Ir su kiekviena žmona buvo vis ilgiau – su pirmąja, jaunystės meile Eva Schubach, praleido ketverius metus, o štai su ketvirtąja, žurnaliste Doris Köpf (55), – per dvidešimt.

O juk kadaise atrodė, kad devyniolika metų jaunesnė Doris atėjo visiems laikams: jie kartu praleido Schröderio kanclerystės periodą, įsivaikino du vaikus iš Rusijos – Viktorią (17) ir Gregorą (3). Su jais taip pat gyveno Doris dukra iš ankstesnės partnerystės.

Nei vaikai, nei buvusios žmonos nepasirodė vestuvių pokylyje, vykusiame prabangiame istoriniame, 1907 metais atidarytame „Adlon Kempinski“ viešbutyje Berlyne. Išgerti šampano ir pasveikinti jaunikio bei nuotakos – korėjiečių ekonomistės ir vertėjos So-Yeon Kim (49) – susirinko 150 žmonių, vokiečių politikos ir pramogų verslo grietinėlė. Nuotakos tėvynėje pora susituokė dar pavasarį, gegužės antrąją.

Kim dukra iš pirmosios santuokos Isabelle Jun (14) parengė jaunavedžiams emocingą dovaną – atliko Johnny Casho dainą „Annie’s Song“. Išklausiusi ją nuotaka apsiverkė – Isabelle gyvena ir mokosi internate Kanadoje, mama ir dukra matosi nedažnai. Prie mikrofono stojo ir pati Kim – Franko Sinatros dainą „My Way“ ji skyrė savo Gerhardui, tik pakeitė žodžius – vietoj „mano kelias“ dainavo „mūsų kelias“.

Naujoji ponia Schröder nustebino svečius, pasirodydama su tradiciniu korėjiečių šventiniu apdaru hanbok. Paskui vietoj jo vilkėjo įprasta vakarietiška vestuvine suknele su šleifu, siūta Berlyno nuotakų drabužių kūrėjų „Kaviar Gauche“. Ji pati rengė ir visą pokylį – jos nurodymu Rūmų salėje buvo pastatytas ovalus stalas, kad svečiai galėtų netrukdomi matyti vienas kitą ir bendrauti.

Politikas ir juodaplaukė gražuolė kartu beveik treji metai. Pora gyvena gana uždarai. Schröderis toliau mokosi žmonos kalbos ir kepa mylimai moteriai jos mėgstamas bulves. Kim stengiasi susipažinti su šalies kultūra – povestuvinės kelionės pora vyko į Saksoniją ir Tiuringiją. Jauna moteris žavisi Drezdeno opera ir Meiseno porcelianu, mėgsta Schillerį ir Goethe. 

Naujausi straipsniai