„Met gala“ raudojono kilimo perlai: nuo princesės Billie Eillish iki ateivį primenančios Kim Kardashian

Iman, Billie Eilish, Kim Kardashian/ „Vida Press“, „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-14 17:43
Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokylis, geriau žinomas kaip „Met gala“ – vienas laukiamiausių mados mylėtojai renginių metuose. Mados „Oskarais“ tituluojamas renginys nenuvylė ir šiemet: kai kurie įvaizdžiai neabejotinai įeis į istoriją.

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian tapo bene pagrindiniu apkalbų ir interneto juokelių objektu. Šiemet prabangą mėgstanti garsenybė nusprendė pasielgti priešingai – atsisakė žėrinčių apdarų, atvirų iškirpčių, tobulo makiažo ir nuo galvos iki kojų apsirengė juodai.

Jai kompaniją palaikė vyriškis, kurio visą kūną taip pat dengė juodi apdarai. Spėjama, kad tai galėjo būti Kanye Westas.

Kim Kardashian / „Vida Pres“ nuotr.
Kim Kardashian / „Vida Pres“ nuotr.

Juoda „Balenciaga“ aukštosios mados suknele su šleifu bei veidą visiškai dengiančia juoda kauke vilkinti Kim tapo daugybės interneto juokelių – memų – pagrindu: ji buvo lyginama su filme „Haris Poteris ir Azkabano kaliniys“ vaizduojamais psichais, serialo „American Horror Story“ personažu ar ateiviu.

Vis tik atrodo, kad pačiai žvaigždei toks paslaptingas įvaizdis labai patinka. Prieš kelias dienas ji šokiravo nuotraukomis iš Niujorko mados savaitės renginio, kuriose ji vilki juodą odinį paltą, odines kelnes, avi juodus odinius ilgaaulius, mūvi juodas odines pirštines, o visą veidą dengia odinė kaukė su užtrauktuku. Šios aprangos autorystė taip pat priklauso mados namams „Balenciaga“.

 

Visiška priešprieša K.Kardashian – jaunoji muzikos pasaulio žvaigždė Billie Eillish. Atlikėja dažniausiai lieka ištikima savo stiliui – tamsiems, apsmukusiems drabužiams, visiškai slepiantiems jos išraiškingą figūrą.

Šių metų „Met gala“ pokylyje Billie atsiskleidė visiškai kitame amplua: vikėdama rausvą pūstą „Oscar de la Renta“ suknelę su įpūdingu šleifu ji priminė princesę ar kino legendą Marilyn Monroe, o ne maištaujančią paauglę.

Billie Eilish / „Vida Press“ nuotr.
Billie Eilish / „Vida Press“ nuotr.

Itin įspūdingu įvaizdžiu išsiskyrė ir legendinis supermodelis Iman. Raudonuoju kilimu ji žengė vilkėdama nestandartinį kombinezoną su daugiapakopiu plunksniniu viršutiniu sijonu ir pagal individualų užsakymą sukurtu britų-amerikiečių dizainerio Harriso Reedo galvos apdangalu.

Iman / „Scanpix“ nuotr.
Iman / „Scanpix“ nuotr.

Daugiau išskirtinių stiliaus detalių ir ekstravagantiškų kostiumų, kuriais puošėsi įžimybės, žiūrėkite Žmonės.lt fotogalerijoje.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai