Meschino šeimos nuotykiai Lietuvoje

Meschino šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 12:00
„Nesistengėme būti garsūs, viską darėme, kad patiems būtų gerai ir tai džiugintų aplinkinius. Nežinau, kaip taip susiklostė“, – juokiasi Gvatemalos garbės konsulė Asta Meschino (47). Jos vyro Australijos garbės konsulo Antonio Meschino (60) įkurta picerija pripažinta viena geriausių Europoje.

Galima spėlioti, kiek nori, kodėl šiai šeimai taip sekasi, tačiau atsakymą padiktuoja pati Asta: „Pagarba. Namuose stengiamės gyventi taip, kad vienas kitą džiugintume, o ne skaudintume.“ Dar jų sėkmės formulę sudaro meilė ir taisyklės. Viskas paprasta: rytą atsikėlus reikia pasikloti lovą, pusryčiauja visi savo ritmu, o štai vakarienė būtinai namuose, jei negali – privalo perspėti. Namie niekas nekelia balso, nesmerkia vienų ar kitų šeimos narių veiksmų, diskutuoja, bet kokią nuomonę lydi argumentai.

Niekas nepasikeitė, kai kone metams namuose apsigyveno mylimas giminaitis Federico, nes verkiant reikėjo italo picų kepėjo Užupio picerijai. „Juk šeima ir yra tam, kad joje visi padėtų vienas kitam, globotų. Antraip šeimai būtų buvęs įžeidimas, net pažeminimas“, – paaiškina Asta. Nors Federico tėvas pyko ant brolio, kad sūnų išsivežė už pusantro tūkstančio kilometrų, tačiau Antonio Meschino tikina nesigailintis pavogęs sūnų iš brolio, nes „mes su Asta jam uždegėme žalią šviesą“.

Visiems sūnėnams Antonio Meschino padėjo įsikurti Lietuvoje ir... pats atsidūrė sūnaus pavydinčio brolio vietoje. „Esu pavydus – nenoriu, kad Federico iš manęs kas nors pavogtų. Aš ir savo sūnaus pavydžiu bet kuriai merginai“, – juokiasi.

„Daugybė žmonių tapo nuolatiniais klientais apie piceriją sužinoję iš mano instagramo. Didžiuojuosi, kad lankytojai atpažįsta Federico, Edoardo, Mario, – iš socialinių tinklų žino, kad jie mano pusbroliai“, – pasakoja garsioji Meschino šeimos atžala Karolina.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 44

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - sarkastiškos šypsenos pažymėtas pokalbis su muziką apleidžiančiu Tomu Sinickiu, ypač atviras Kristinos Brazauskienės interviu apie užklupusią ligą ir bene dešimtmetį be vyro Algirdo Brazausko, jaukus pašnekesys su aktoriumi Valentinu Novopolskiu, nusifilmavusiu laurus pasaulyje skinančiame filme „Olegas", išskirtinis interviu su „Fink" lyderiu Finu Greenallu bei gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Naujausi straipsniai