„Mes – vieno kraujo“ lyderiu vadinamas Jurijus Veklenko: „Aš – ne žvaigždė“

Jurijus Veklenko / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-29 13:20
Jurijus Veklenko – neabejotinai vienas ryškiausių muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyvių. „Esu dalyvavęs ne viename projekte, bet nė karto nepavyko pasiekti pergalės. Kol kas čia neblogai sekasi – gal nors kartą pavyks?“ – šypsojosi žinomas vyras.

„Daugybę galimybių gyvenime praleidau dėl to, kad nesijaučiau esąs pakankamai talentingas ar geras, kad bent pamėginčiau. „Mes – vieno kraujo“ stebėjau nuo pirmojo sezono ir mane be galo masino galimybė įsikūnyti į kitą atlikėją. Kadangi savęs dar ieškau, atrandu gausybę įdomių pusių, kurios nustebina ir mane patį“, – atskleidė atlikėjas.

Nors ne vieno dalyvio Jurijus yra įvardijamas kaip vienas realiausių kandidatų laimėti šou, pats vyras nugalėtojo karūnos dar nesimatuoja. „Didžiausia pergalė, kurios siekiu – būti pripažintu atlikėju. Tai man svarbiau nei 15 min. šlovės. Matau daugybę stiprių atlikėjų, iš jų išskirti vieną stipriausią – neįmanoma. Labai palaikau savo pažįstamus – Mariją Beržę, Liną Lapėną, vis dėlto, jiems pergalės dovanoti nenorėčiau – nesu toks dosnus“, – juokėsi J.Veklenko.

Artėjant gegužės 6 d., kuomet vyks tiesioginė projekto finalo transliacija, Jurijus atvirauja, kad nėra užtikrintas savo jėgomis. „Matau, kad čia užtenka vieno netikusio pasirinkimo ar burto – gavęs tau netinkantį atlikėją gali iš karto atsisveikinti su projektu. Akivaizdu, kad kalbame ne apie geriausią balsą ar tiksliausią techniką. Pats žinau, kad kai kurie mano pasirinkimai – itin rizikingi, bet norisi kelti sau vis naujus iššūkius ir išmėginti visus įmanomus amplua. Tiesa, turiu pripažinti, kad ruošdamas ateinančios laidos pasirodymą jaučiu – gal šis kąsnis buvo ir per didelis“, – atskleidė Jurijus.

Paklaustas, ar tarp dalyvių jaučiama artėjančio finalo įtampa, Jurijus nusišypso. „Nežinau, ar esu naivus, ar durnas, bet jos nejaučiu. Tikiu, kad vienas kitą nuoširdžiai palaikome ir svetimų sceninių rūbų nekarpysime. Labai džiaugiuosi ne tik kitais dalyviais, bet ir komisija. Jie šiame projekte, lyginant su kitais – neįtikėtinai adekvatūs. Žinoma, gal man taip atrodo todėl, kad iki dabar dažniau sulaukdavau komplimentų“, – juokėsi dainininkas.

Auganti įtampa ir ranka pasiekiama finalinė kova muzikiniame antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau sekmadienį 19.30 val. per LNK televiziją!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai