Meryl Streep kviečia Melanią ir Ivanką Trump kalbėti apie seksualinį skandalą

Meryl Streep / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Aktorė Meryl Streep nori atkreipti Baltųjų rūmų dėmesį dėl seksualinio skandalo, purtančio Holivudą iš pamatų. Mat Baltųjų rūmų pozicija – tyla.

Oskaro laureatė naujame interviu „The New York Times“, kuriame ji yra kalbinama kartu su aktoriumi Tomu Hanksu, skatina Baltųjų rūmų pirmąją ponią Melanią Trump ir jos vyro Donaldo Trumpo dukterį politikę Ivanką Trump išreikšti poziciją apie nederamą seksualinį elgesį, apie kurį kalbama jau tris mėnesius. Aktorė pati sulaukė neigiamų atgarsių dėl to, kad laiku nesureagavo į pateiktus kaltinimus Harvey Weinsteinui – kai gausybė aktorių apkaltino įtakingą Holivudo prodiuserį seksualiniu priekabiavimu, grasinimais sugriauti karjerą ir t. t.

Ivankos Trump viešnagė Berlyne / „Scanpix“ nuotr.

„Aš nenoriu girdėti apie mano tylą. Noriu girdėti apie Melanios Trump tylą. Noriu išgirsti ją. Ji turi tiek vertingo pasakyti. Kaip ir Ivanka. Aš noriu, kad jos kalbėtų dabar“, – naujausiame interviu teigia Meryl Streep.

Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.

Spalio penktąją aštuonios moterys, tarp jų ir aktorė Ashley Judd, „New York Times“ straipsnyje atvirai prakalbo apie H. Weinsteino elgesį. Netrukus prisidėjo ir gausybė kitų – žinomų – moterų. Meryl Streep savo poziciją į kaltinimus išdėstė spalio devintąją. Ji teigė nesureagavusi iškart, nes analizavo pateikiamas žinias ir svarstė, kaip tai pakeitė jos pačios gyvenimo perspektyvą.

Iš vienos pusės, Harvey Weinsteinas jai atrodė tikras savo srities specialistas, o iš kitos, aktorė suvokė, koks vis dėlto blogas, dvilypis ir nepagarbus žmogus jis buvo.

Aktorė vaidino ne viename jo prodiusuotame filme, kadaise yra viešai išreiškusi padėką H. Weinsteinui. Kaip vėliau dėl savo kelių dienų tylos aktorė pasiteisino: „Vienas dalykas turi būti aiškus. Ne visi tai žinojo.“ M. Streep pasakojo, kad H. Weinsteinas elgėsi su ja deramai. Ir vis tik ji labai palaiko moteris, išdrįsusias paviešinti, kaip prodiuseris elgėsi su jomis.

Skaitykite daugiau