Aktorės Meryl Streep ir „Chanel“ skandalas dėl suknelės: laimėjo „Elie Saab“

Meryl Streep / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-27 10:51
Audros spalvos dizainerio Elie Saabo kostiumas – štai ką 89-ajai „Oskarų“ kino apdovanojimų ceremonijai pasirinko aktorė Meryl Streep. Į 67 metų aktorę  krypo akys ne tik todėl, kad ji žavingai atrodė, bet ir todėl, kad ceremonijos išvakarėse buvo kilęs skandalas dėl suknelės.

Tai labai nepanašu į daugybę apdovanojimų pelniusią aktorę, kuri yra susitelkusi į darbą ir į savo šeimą. Ji be reikalo nesirodo viešumoje, o apie prabangių daiktų demonstravimą negali būti nė kalbos.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tačiau ji susidūrė su dizaineriu Karlu Lagerfelfdu ir buvo įsukta į žemišką skandalėlį. Aktorę sudomino naujausia Karlo Lagerfeldo kolekcija, kurta mados namams „Chanel“. Ji išsirinko modelį, tik paprašė pakoreguoti dekoltė liniją – kad krūtinė nebūtų tokia atvira.

„Chanel“ rūbą pasiuvo, bet likus kelioms dienoms, mados namai sulaukė Meryl Streep atstovų skambučio, kad suknelės nereikia – rasti kiti mados namai, kurie dar ir sumokės už jos „išnešimą“ ant raudonojo kilimo.

Kaip žinia, dažniausiai drabužių dizaineriai – itin jautrūs. Užuot patylėjęs, Karlas Lagerfeldas nuoskaudą išliejo žiniasklaidai.

„Mes sukūrėme aktorei 100 tūkstančių eurų vertės suknelę ir dar turime primokėti? Ji geniali aktorė, tačiau jos elgesys – pigus“, – sakė dizaineris.

Meryl Streep atstovai paneigė informaciją – aktorė niekada neima pinigų už tai, kad dėvi kurio nors kūrėjo suknelę, tai neatitiktų jos moralės normų. Kiek vėliau ir pats Karlas Lagerfeldas suabejojo – galbūt jis ne taip suprato aktorės atstovų išreikštą mintį.

Tačiau Meryl Streep tai nenuramino – ji iki šiol laukia atsiprašymo, nes dizaineris ją apšmeižė.

Tačiau, spėjama, šuo pakastas politinėse pažiūrose. Aktorė nepatenkinta Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trumpo vykdoma politika, nevengia savo kritikos išsakyti viešai. O štai Karlas Lagerfeldas rengia pirmąją šalies damą Melanią Trump ir nė neketina palaikyti savo kolegų dizainerių, kurie yra pasklebę boikotą nekurti prezidento žmonai drabužių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai