Aktorės Meryl Streep ir „Chanel“ skandalas dėl suknelės: laimėjo „Elie Saab“

Meryl Streep / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Audros spalvos dizainerio Elie Saabo kostiumas – štai ką 89-ajai „Oskarų“ kino apdovanojimų ceremonijai pasirinko aktorė Meryl Streep. Į 67 metų aktorę  krypo akys ne tik todėl, kad ji žavingai atrodė, bet ir todėl, kad ceremonijos išvakarėse buvo kilęs skandalas dėl suknelės.

Tai labai nepanašu į daugybę apdovanojimų pelniusią aktorę, kuri yra susitelkusi į darbą ir į savo šeimą. Ji be reikalo nesirodo viešumoje, o apie prabangių daiktų demonstravimą negali būti nė kalbos.

Meryl Streep / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau ji susidūrė su dizaineriu Karlu Lagerfelfdu ir buvo įsukta į žemišką skandalėlį. Aktorę sudomino naujausia Karlo Lagerfeldo kolekcija, kurta mados namams „Chanel“. Ji išsirinko modelį, tik paprašė pakoreguoti dekoltė liniją – kad krūtinė nebūtų tokia atvira.

„Chanel“ rūbą pasiuvo, bet likus kelioms dienoms, mados namai sulaukė Meryl Streep atstovų skambučio, kad suknelės nereikia – rasti kiti mados namai, kurie dar ir sumokės už jos „išnešimą“ ant raudonojo kilimo.

Kaip žinia, dažniausiai drabužių dizaineriai – itin jautrūs. Užuot patylėjęs, Karlas Lagerfeldas nuoskaudą išliejo žiniasklaidai.

„Mes sukūrėme aktorei 100 tūkstančių eurų vertės suknelę ir dar turime primokėti? Ji geniali aktorė, tačiau jos elgesys – pigus“, – sakė dizaineris.

Meryl Streep atstovai paneigė informaciją – aktorė niekada neima pinigų už tai, kad dėvi kurio nors kūrėjo suknelę, tai neatitiktų jos moralės normų. Kiek vėliau ir pats Karlas Lagerfeldas suabejojo – galbūt jis ne taip suprato aktorės atstovų išreikštą mintį.

Tačiau Meryl Streep tai nenuramino – ji iki šiol laukia atsiprašymo, nes dizaineris ją apšmeižė.

Tačiau, spėjama, šuo pakastas politinėse pažiūrose. Aktorė nepatenkinta Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trumpo vykdoma politika, nevengia savo kritikos išsakyti viešai. O štai Karlas Lagerfeldas rengia pirmąją šalies damą Melanią Trump ir nė neketina palaikyti savo kolegų dizainerių, kurie yra pasklebę boikotą nekurti prezidento žmonai drabužių.

Meryl Streep "Oskarų" teikimo ceremonijoje (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau