Merūnas Vitulskis su sūnumi Ajumi stebėjo Erikos pilvo šokį: „Atėjom, nes pasiilgom mamos“

Merūnas Vitulskis su sūnumi ir Erika Vitulskienė / „Aš galiu!“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 13:47
„Daug motyvacijos tikrai nėra. Ima ir pyktis, ir neviltis, ir neapykanta sau, bet galiausiai vis tiek kažkaip turi susiimti ir dirbti toliau – mažiausiai norisi susimauti prieš visą šalį“, – taip Erika Vitulskienė kalbėjo ruošdama ypač pikantišką pasirodymą ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu!“.

Kartu su atlikėja Liepa Norkevičiene ji mokėsi šokti pilvo šokius – nors gavusios šį iššūkį abi moterys džiugiai krykštavo, tačiau netrukus abi suprato, kad laukia daug sunkesnė savaitė, nei jos tikėjosi.

„O žinai, kas yra blogiausia? Tai, kad žiūrint atrodo, kad tai yra lengva padaryti. Nors veidas repeticijoj va, bordinės spalvos“, – šluostydamasi prakaitą kalbėjo Liepa. „Tačiau projekte dažnai taip – visi mato tik galutinį rezultatą, tačiau kol pats nepabandai šokti, negali įsivaizduoti, kiek iš tikrųjų darbo yra įdedama į kiekvieną pasirodymą“, – apmaudą liejo atlikėja.

„Aš galiu!“ nuotr.
„Aš galiu!“ nuotr.

Tiek Erika, tiek ir Liepa savaitės pradžioje džiaugėsi, kad tokiais šokiais galės nudžiuginti ir savo sutuoktinius.

Visgi artėjant pasirodymui abi pripažino, kad vyrai ne tik nematė nei vieno šokio fragmento – dėl įtemptų repeticijų jos išvis mažai matė savo sutuoktinius, o Erika – ir savo vaikus.

Jausdamas žmonos nuovargį ir matydamas visą įdėtą darbą, palaikyti Erikos į filmavimą atvyko ir Merūnas Vitulskis su vyresnėliu sūnumi Ajumi.

„Mes atėjome išvis pažiūrėti, kur mama dingsta paromis, o ir vaikas tiesiog pasiilgo mamos“, – šyptelėjo Merūnas. Jis patvirtino, kad visą savaitę nematė nei vienos užuominos iš būsimojo pasirodymo.

„Aš galiu!“ nuotr.
„Aš galiu!“ nuotr.

„Erika visą savaitę varė kaip žirgas, tad aš labai džiaugiuos, kad pagaliau atėjo šio pasirodymo laikas. Dabar ji jau ir pati sako – jei būčiau žinojus, kad lauks tiek daug darbo, tikrai nebūčiau sutikusi dalyvauti. Nes tempas didelis, užduotys vis kitos, viskas tikrai labai sunku“, – kalbėjo M.Vitulskis.

„Tačiau ji tokia yra, ji kaifuoja nuo naujų patirčių, naujų žmonių, todėl žinoma, dabar nuovargis jau matosi, tačiau yra be galo daug gerųjų pusių“, – pridūrė jis.

Ši užduotis ne tik pareikalavo daugybės valandų repeticijų salėje – artėjant finalui kiekvienas projekto dalyvis vis atidžiau skaičiuoja ir savo taškus. Liepa jau pademonstravo įspūdingą šuolį rezultatų lentelėje – iš paties jos dugno atlikėja pakilo iki vienvaldės lyderės pozicijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Prie dangaus vartų“ premjera sudomino būrį svečių, tarp jų – Eriką ir Merūną Vitulskius

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai