Merūnas Vitulskis, Kristina Navickaitė ir Tadas Rimgaila rinks lėšas senelių namams

Kristina Navickaitė – Tina ir Tadas Rimgaila / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-08 10:20
Žianiasklaidoje vis dažniau pasirodant pranešimams apie įtemptas žvaigdžių dienotvarkes ir darboholizmą, nekyla net abejonių, jog tai – ne reklaminė kampanija. Štai Merūnas Vitulskis bei šokėjai Kristina Navickaitė ir Tadas Rimgaila (TT), be įprastų koncertų, laidų ir projektų, apie gerus darbus nepamiršta ne tik Kalėdiniu laikotarpiu.

Atlikėjai savo darbotvarkėje yra pasižymėję labdaros koncertą, skirtą surinkti lėšų Šiaulių raj. PSPC Meškuičių slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje gyvenantiems seneliams.

Šis renginys organizuojamas Šiaulių ROTARY klubo „Civitas“, kuris jau trečius metus aktyviai rūpinasi senelių namais savo rajone. Jo nariai pastebėjo, jog būtent garbaus amžiaus žmonių problemoms skiriama žymiai mažiau dėmesio ir projektų, todėl ir Meškuičių ligoninė buvo pasirinkta neatsitiktinai. Organizatorių teigimu, aplankius visas senelių įstaigas, tapo akivaizdu, jog joje situacija yra prasčiausia.

„Savo lėšomis Meškuičių ligoninės gyventojams jau nupirkome čiužinių ir specialų medicininį aparatą, tačiau įrangai, reikalingai kasdieniams jų poreikiams patenkinti, tik mūsų neužtenka. Dėl to nusprendėme ieškoti daugiau geranoriškų žmonių ir prisikviesti juos koncerto pagalba – pasakoja ROTARY klubo „Civitas“ prezidentė Irena Šniukienė. - Džiaugiamės, kad prie mūsų sutiko prisijungti tokie talentingi žmonės, kaip Merūnas ir TT. Tai leidžia tikėtis, jog mums tikrai pavyks surinkti reikiamą sumą.“

Labdaros koncertas vyks kovo 9 d. Už išplatintus bilietus surinkti pinigai bus panaudoti minimaliems šios įstaigos gyventojų poreikiams patenkinti – jiems bus įrengtos dušo kabinos su specialia įranga.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai