Merūnas Vitulskis iš Ispanijos dienai parskrido į Virgilijaus Noreikos jubiliejinį koncertą

Merūnas Vitulskis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-09-21 14:55
Ispanijoje, nacionalinėje Bilbao operoje šiuo metu dainuojantis Merūnas Vitulskis portalui Žmonės.lt pasakojo suplanavęs trumpą kelionę namo – penktadienį vos dienai atlikėjas grįžta į Vilnių, kad galėtų užlipti į maestro Virgilijaus Noreikos jubiliejinio koncerto sceną.

„Įspūdžių daug, tačiau beveik visi jie darbiniai. Dar esu Ispanijoje, bet penktadienį vienai dienai grįžtu į V.Noreikos jubiliejinį koncertą“, – ketvirtadienio vakarą kalbėjo solistas. Merūnas prisipažino nematęs Ispanijos saulės. „Kasdien esu teatre nuo 10 ryto iki 11 vakaro. Nėra net kalbos apie saulę ar įdegį“, – teigė jis.

M.Vitulskis sakė, kad proga grįžti ir sudainuoti V.Noreikos jubiliejiniame koncerte gavęs tik todėl, kad šį savaitgalį nenumatyti spektakliai Bilbao operoje. Ten lietuvis atlieka Alfredo vaidmenį Giuseppe Verdi operoje „Traviata“. Dėl šių gastrolių Merūnas mėnesiui paliko LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, kur jį pavaduoja žmona Erika.

Dienai grįžęs Merūnas pasirodys Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiame savo mokytojo, legendinio Lietuvos tenoro Virgilijaus Noreikos atsisveikinimo turo „Ačiū už meilę – Virgilijus Noreika“ koncerte.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai