Natalija Bunkė, Merūnas Vitulskis ir Arūnas Valinskas dalijo receptus, kaip tapti žvaigžde

Arūnas Valinskas, Merūnas Vitulskis, Natalija Bunkė / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 09:54
Anksčiau visi berniukai norėdavo būti kosmonautais, visos mergaitės – šokti baletą, o šiandien vaikai ir paaugliai naktimis sapnuoja popmuzikos sceną arba populiarią televizijos laidą.

„Gali būti, jiems pasiseks, jei reikiamu laiku atsidurs reikiamoje vietoje, turės užsispyrimo ir talento“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Moterų balsas“ patirtimi dalijasi dainininkas Merūnas Vitulskis (34).

Daug paslapčių apie žvaigždžių dirbtuves atskleidžia ir televizijos bei pramogų pasaulio rykliai Arūnas Valinskas (50) ir Laurynas Šeškus (42)

„Nežinau, ar šiandien mokėčiau gyventi kitaip“, – prisipažįsta laidos vedėja Natalija Bunkė (34) ir pasakoja savo vaikystės istoriją. Kiek tik save pamena, ji visiems sakydavo, kad užaugusi bus labai garsi žvaigždė, dainininkė.

„Nesakau, kad mano žvaigždė šviečia ryškiai, bet savo vardą aš užsidirbau, gyvenu iš dainavimo, štai vedu laidą, kuriu puokštes ir gyvenu, kaip man patinka“, – šypsosi Natalija.

Arūnas Valinskas neabejoja: noras, svajonė, siekiamybė labai svarbu, tačiau vien to neužtenka.

„Jei galite gyventi be televizijos, tai ir gyvenkite“, – siūlo populiaraus muzikinio šou „Kelias į žvaigždes“ rengėjas, daugybės laidų vedėjas ir autorius.

Arūnas neslepia, kad prie jo žmonės dažnai prieina ir siūlosi tapti televizijos laidų vedėjais arba dainininkais.

„Vien duomenų neužtenka, – sako jis. – Patirtis rodo, kad talentą dar turi papildyti nepaprastas noras dirbti ir įgimtas mokėjimas būti dėmesio centre, užkariauti žmones. Kiekvienam savo: aš niekuomet nedainuosiu kaip Merūnas, o Merūnas niekada neves laidų kaip aš“, - sakė jis.

Garsiausiose pasaulio scenose šiandien dainuojantis operos atlikėjas Merūnas Vitulskis Arūnui iš pirmo karto pasirodė žmogus, kuriam duota tapti žvaigžde.

„Įsižiebė supernova, jis buvo nešlifuotas brangakmenis“ – gerų žodžių dainininkui negailėjo Arūnas Valinskas ir priminė, kad Merūno žvaigždė sužibo TV šou „Kelias į žvaigždes“.

„Jei tave žino, vertina ir vartoja, vadinasi, esi žvaigždė“, – teigia televizijos laidų prodiuseris, daugybę šiandien populiarių televizijos veidų išgarsinęs Laurynas Šeškus.

Kada populiarų žmogų Arūnas Valinskas vadina žvaigžde? Ar jau užtektinai pinigų užsidirbo Merūnas Vitulskis? Kodėl vieniems pasiseka užkopti į šlovės olimpą, o kiti lieka papėdėje? Kokių taisyklių reikia laikytis, kad artistas būtų garbinamas? Kodėl Laurynas Šeškus Kinijoje į televizijos šou pakvietė šunis? Ašarą spaudžiančios žvaigždžių istorijos ir konkretūs patarimai, kaip išgarsėti - trečiadienį laidoje „Moterų balsas“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai