Merūnas sužavėjo Vilnių: užburiantis tembras, ypatingi duetai ir lėktuvėlių šou muzikos ritmu

Virgilijus Noreika ir Merūnas Vitulskis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-28 20:54
Penktadienio vakarą Vilniaus publika sužavėta klausėsi naujausios Merūno programos „Muzika-Lietuvai“, kurią jis pristatė drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir dirigentu Gintaru Rinkevičiumi. Sekmadienį Merūnas dainuos gimtajame Kaune ir tai bus paskutinis „Muzika – Lietuvai“ ciklo koncertas.

Vilniuje skambėjo kompozitoriaus Kipro Mašanausko specialiai Merūnui sukurti kūriniai iš naujausio albumo „Muzika – Lietuvai“: „Tas jausmas“, „Tai tik rugsėjis“, „Kitaip mylėt nemoku“ (su Aiste Smilgevičiūte), „Tavo širdies laužai“, „Gražiausia liks“ ir kt. Taip pat – geriausios jau visiems žinomos Merūno atliekamos dainos: „O gražuole“, „O sole mio“, „You raise me up“, „Meilė nemirs, jei tiki“ ir kt.

Salė audringais plojimais pasitiko ir garsiausią visų laikų Lietuvos tenorą Virgilijų Noreiką, kuris drauge su Merūnu atliko jautrų kūrinį „Gyvenimo duetas“. „Puikiai atsimenu tą momentą, kai mano amžiną atilsį mokytojas Jonas Antanavičius atvedė mane pas kitą maestro ir pasakė: „Jis gali tave išmokyti daugiau nei aš“. Tai buvo vienas gražiausių momentų mano gyvenime: vienas meistras perduoda aptašytą kuoliuką kitam, kad pabaigtų skulptūrą...“, – sakė Merūnas. Po rimto dueto V.Noreika su Merūnu sudainavo ir linksmąjį „Funiculi funicula“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Savo subtilią ir elegantišką aviamodelių programą atliko ir Lietuvos ir pasaulio daugkartinis čempionas Donatas Paužuolis su komanda. Publika užgniaužusi kvapą stebėjo, kaip meistriškai maži lėktuvėliai laigo po salę ir tiksliai atlieka triukus. Toks techniškai sudėtingas pasirodymas pagal gyvą muziką buvo surengtas pirmą kartą Lietuvoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Po koncerto Merūnas pasirašė kiekvienam kompaktinę plokštelę „Muzika – Lietuvai“ įsigijusiam gerbėjui. Jis – vienas nedaugelio dainininkų, kuris nepaisydamas nuovargio, visada dar gerą pusvalandį bendrauja su gerbėjais. „Man svarbu pamatyti jus akis į akį“, – sakė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai