Merūnas prieštarauja žmonos norui susilaukti dukters

Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-29 15:45
„Iki pilnos laimės mums gyvenime trūksta tik mergaitės, nes šita vyriška kompanija – du sūnūs ir vyras, mane jau išvargino“, – jau šį vakarą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ prisipažins dainininko Merūno Vitulskio žmona Erika.

Pats vyras sutuoktinei prieš kamerą tiesiai atšaus: „jei nori sulaukti mano mirties, tada galim dukros susilaukti jau dabar“. Kodėl vienas populiariausių šalies dainininkų prieštarauja žmonos norui tapti daugiavaikiais tėvais, juk tai sena Erikos svajonė? Apie tai Vitulskiai nuoširdžiai papasakos LRT žiūrovams.

Garsi pora pirmą kartą televizijos kameroms leido įamžinti judviejų vaikus – trejų Kajų ir netrukus dvejų sulauksiantį Herkų. Merūnas su žmona neslepia, kad judrių berniukų priežiūra, kaip ir visi keturi namų kampai, dažniausiai gula ant Erikos pečių. Išimtis savaitgaliai, kai Vitulskių šeima puoselėja pačių susikurtą ritualą – visą sekmadienį leisti tik keturiese. „Pasitaiko visko, nesutarimų, nesusikalbėjimų, bet be pipirų prieskonio gyvenimas mums būtų labai nuobodus“, – šįvakar atviraus E. Vitulskienė.

Tryliktus metus drauge skaičiuojantys Merūnas ir Erika susituokė prieš šešerius metus. Savo įsimintiniausios gyvenimo dienos akimirkas užfiksuoti tąkart jie patikėjo laidos „Gyvenimas” vedėjo Edvardo Žičkaus kameroms, tad žiūrovai galės pamatyti, ką apie santykius ir šeimyninę laimę garsi pora šnekėjo savo vestuvių dieną, ir kokius planus ateičiai kuria dabar.

„Nenuostabu, kad šiandien jie vienas kitą supranta be žodžių, o vieno pradėtą sakinį tuoj pat užbaigia kitas, jie puikiai žino laimingų santykių receptą“, – neabejoja LRT laidos „Gyvenimas“ rengėjai, itin atvirą Merūno ir Erikos interviu žiūrovams pristatysiantys jau šį vakarą 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai