Merūnas apie savo tėvą: „Jei per tiek metų nesusirado, matyt, nenorėjo“

Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis su vaikais / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-30 11:12
Tėvo dienos proga surengtoje specialioje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ garsusis operos tenoras, dainininkas Merūnas Vitulskis kalba apie savo tėvą.

„Aš mamos vaikystėje esu klausęs apie tėvą, kas jis toks, kur jis, bet kaskart pamatydavau graudžias mamos reakcijas ir supratau, kad šis klausimas – didelis tabu“, – pasakoja Merūnas.

Tačiau neseniai iš savo mamos draugės Merūnas sako sužinojęs kur kas daugiau, nei iki šiol.

Merūnas Vitulskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Merūnas Vitulskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasirodo, jo tėvas buvo vedęs, turėjo kitą šeimą, todėl galimai Merūnas turi dar du brolius ar seseris, o tėvo vardas – Bronius.

„Iki šiol nesuprantu, kaip tėvas net neatėjo pas mamą į ligoninę, kai aš gimiau. Nors iš kitos pusės esu nelinkęs jo teisti, nes iki šiol nežinau visų aplinkybių. Gali būti, kad jo šeima net nežino apie mane“, – neslepia Merūnas.

Pasak dainininko, tėvo ieškoti jis neketina, nes jis puikiai žino, kas jo sūnus, ir jei per tiek metų nesusirado, matyt, nenorėjo. Merūnas taip pat atvirauja nekaltinantis tėvo, nes galbūt jis pasirinko apsaugoti šeimą, kurią jau buvo sukūręs.

Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis

Tuo metu laidų vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas, neseniai penktą kartą tapęs tėvu, prisipažįsta, kad penktojo sūnaus laukimas buvo ne lengvesnis. Šįkart, kaip ir prieš trejus metus, kai anksčiau laiko gimė ketvirtasis Krivickų sūnus Augustas, nėštumas buvo rizikingas, todėl didžiąją jo dalį Kristupo žmona Jurgita praleido lovoje.

Aktorius, ugniagesys gelbėtojas Agnius Marcinkevičius sako, kad tapęs tėvu patyrė šoką. „Šiandien drąsiai sakau: tėvystė – dovana, kurią turėtų patirti kiekvienas vyras“, – teigia A. Marcinkevičius. „Pirmą dukrą tekinau 17–os, atidžiai rinkdamas jai vyrą. Antrosios, pagrandukės, kol kas nenorėčiau atiduoti už jokius pasaulio turtus. Norėčiau daugiau vaikų, todėl su žmona ketvirtą atžalą ketiname įsivaikinti“, – pasakoja  Lietuvos romų bendruomenės pirmininkas, romų ansamblio „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvik.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.

Naujausi straipsniai