Merginų grupės narė pasipuošė Kalėdų Senio kostiumu: spėkite, kas ji?

Laura Navikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-18 15:40
Kalėdos ne tik stebuklų, bet ir geros nuotaikos metas, todėl pakvailioti ir šypsotis laukiant didžiųjų žiemos švenčių – geriausi vitaminai vietoj vasaros saulės.

Grupės „Magnit“ merginos Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė linksmintis išties moka: susirinkusios jaukiam kalėdiniam pasisėdėjimui merginos ne tik keitėsi dovanėlėmis, bet ir išbandė kalėdinius įvaizdžius.

K.Ivanova tapo dailia Snieguole, E.Katauskaitė pasipuošė kailine kepure, o štai L.Navikaitė pasikeitė neatpažįstamai: šiuo metu su Ryčiu Žvaguliu romantiškus santykius puoselėjanti atlikėja vienam vakarui įkūnijo Kalėdų Senį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Moteriškumas slypi po Kalėdų Senio kostiumu!“ – juokėsi L.Navikaitė.

Grupės lyderė K.Ivanova pasakojo, kad visos trys merginos praleidžia nemažai laiko ne tik koncertuodamos, bet ir besimėgaudamos laisvalaikiu.

„Mums graži tradicija keistis dovanėlėmis, tuo džiaugsmu pasidalinti su aplinkiniais. Esame scenos žmonės, todėl stengiamės kuo šauniau pažymėti gražias šventes, nebijome iš savęs pasijuokti ir pralinksminti kitų“, – apie nuotaikingas grupės nuotraukas sakė K.Ivanova.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai