Merginų grupės „Kristal“ narę mylimasis pakvietė į tokį pasimatymą, kad pamačius, kur atsidūrė, nutirpo kojos

Nutrūktgalviškas Julijos Jegorovos pasimatymas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-08 13:30
„Lietuvos balso“ nugalėtoja ir ilgus metus grupėje „Magnit“, o dabar „Kristal“ drauge su Kristina Ivanova dainuojanti Julija Jegorova – įsimylėjusi, laiminga ir...Priblokšta. Į tokį pasimatymą jos dar niekas nekvietė.

Praėjusį savaitgalį moteriai draugas tepasakė patogiai apsirengti ir pakvietė susitikti. Išgirdusi tokį pasiūlymą Julija prisipažino nustebusi: „Galvojau, kas gi tai gali būti. Pamačiusi plevėsuojančią vėliavą „Parašiutininkų klubas“ – išsigandau taip, kad net kojos nutirpo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo atlikėja.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, belaukiant šuolio, Julija šiek tiek nurimo. Ją drąsino net tik draugas, bet ir instruktorius: „Baisu buvo tik iššokus, kai vėjas smarkiai pučia į veidą ir supranti, jog tu tiesiog ore. Apsipratus, pasidaro smagu. Net labai. Norėjosi tuose debesyse sklęsti ilgiau. Klausiau instruktoriaus, ar galime čia dar pabūti“, – juokėsi moteris.

Šiltus jausmus naujam draugui puoselėjanti dainininkė neslepia – abu jie pramuštgalviai ekstremalai. „Esame gerąja prasme išprotėję. Tai ir staigmenos tokios! Džiaugiuosi išdrįsusi, nerealus jausmas.”

Šuolis parašiutu dainininkei taip patiko, jog vos nusileidusi ant žemės ji buvo pasiryžusi tai kartoti nedelsiant.

Panašu, kad draugas žino, kas mylimai moteriai patinka. Toks savaitgalis įsimins ilgam, o J. Jegorovai geros nuotaikos ir įspūdžių užteks dar gerai savaitei į priekį.

Žmonės.lt