Merginų grupė HIT atvėrė duris į eurovizinio vaizdo klipo filmavimo užkulisius

HIT vaizdo klipo filmavimo užkulisiai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 17:32
Milijonus peržiūrų „YouTube“ renkanti merginų grupė HIT ir toliau stebina savo gerbėjus naujienomis. Šiais metais merginos pirmą kartą dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Esame pasiruošusios, turime dainą, kuria tikrai tikime ir kuri, manome, gali atvesti mus į Nacionalinių atrankų finalą, o tada gal ir toliau, – su šypsenomis pasakojo HIT merginos – tikimės, kad dainos pozityvumas privers visus šokti ir, be abejo, balsuoti.“

Kol kas merginos dar tik ruošiasi pasirodymui, kurį išvysime jau sausio pabaigoje, šlifuoja vokalą, judesius ir įvaizdį. „Norime, kad viskas būtų tikrai gerai, neiname tik pasirodyti ir prisistatyti, einame kovoti dėl vietos viršūnėje“ – ambicingai pasakojo merginos. Planus įgyvendinti HIT padės profesionalai – dainą sukūrė žinomas prodiuseris Karolis Šliažas, o pasirodymo scenografiją stato garsus choreografas Marijanas Staniulėnas.

Jau greitai mus pasieks ir HIT eurovizinės dainos vaizdo klipas, į kurio užkulisius merginos mus vedasi jau dabar. Klipas buvo filmuotas prabangiuosiuose „Vilnius Grand Resort“ apartamentuose. Žėrintys kostiumai, ryškios šviesos ir prabangi aplinka tikrai intriguoja. Tačiau kol laukiame galutinio rezultato, kviečiame peržiūrėti nuotraukas iš klipo filmavimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai