Mėnulio dienų energija jūsų grožiui

Mėnulis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Mėnulio mėnuo trunka 29–30 dienų. Tik prasideda jis ne nuo kalendorinio mėnesio pirmos dienos, o pirmąją jaunaties dieną. Ką kurią dieną daryti, kad žvilgtelėjus į veidrodį galėtumėte tik džiaugtis?

1 diena. Simbolis – žibintas. Tai puikus laikas pasidomėti mados tendencijomis ir grožio naujienomis bei nuspręsti, kokių procedūrų reikėtų imtis ar kokiu drabužiu papildyti savo spintą.

2 diena. Simbolis – gausybės ragas. Šiandien galite pradėti laikytis dietos. Tai padaryti bus lengviau nei kitomis mėnesio dienomis.

3 diena. Simbolis – leopardas. Šią dieną svarbu būti aktyvioms, galbūt vertėtų pasimankštinti ar išsiruošti į didesnį žygį, o vakare pasilepinti pirtimi.

4 diena. Simbolis – pažinimo medis. Metas atsipalaiduoti ir labiau pasigilinti į save. Prisiminkite, kad pirmiausia grožis spinduliuoja iš vidaus, ir jokios procedūros nebus veiksmingos, jei būsite nelaiminga, sugižusi, pikta.

5 diena. Simbolis – vienaragis. Šią dieną reikėtų laikytis dviejų mitybos taisyklių: valgyti viską, ko norisi, tik nepersivalgyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

6 diena. Simbolis – debesis. Tinkamas laikas kirpti plaukus, keisti šukuoseną.

7 diena. Simbolis – vėjų rožė. Daugiau dėmesio skirkite savo balsui ir kalbos manierai. Juk tai, kas ir kaip sklinda iš mūsų burnos, nemažai prisideda prie to, ar atrodome gražios.

8 diena. Simbolis – feniksas. Tai transformacijos diena, gali stigti ryžto, tad geriausias laikas iškrovos dienai. Galite gerti vaistažolių mišinius ir taip valyti organizmą.

Delčia / Fotolia nuotr.

9 diena. Simbolis – šikšnosparnis. Iliuzijų diena, tad ne laikas rūpintis savo grožiu, verčiau dėmesį skirti svarbesniems dalykams. Blogų emocijų atsikratykite intensyviai mankštindamiesi.

10 diena. Simbolis – fontanas. Diena valdoma vandens stichijos, tad gerai būtų daugiau dėmesio skirti SPA procedūroms, pasimėgauti vonia su kvapiuoju aliejumi, palepinti odą kremais.

11 diena. Simbolis – ugnies kamuolys. Tai viena galingiausių Mėnulio dienų, tad jei ką nors pradedate, būtinai baikite. Neeksperimentuokite su savo įvaizdžiu, geriau rinkitės tai, kas jums patinka.

12 diena. Simbolis – širdis. Tegul viešpatauja sielos grožis.

13 diena. Simbolis – ratas. Šiandien daugiau pasitikėjimo suteiks talismanai, todėl išeidamos iš namų nepamirškite užsimauti mėgstamo žiedo, užsisegti pakabučio ar įsiverti auskarų. Taip pat galite ieškoti jums patinkančio kvapo.

14 diena. Simbolis – trimitas. Iš valgiaraščio išbraukite saldumynus ir nieko vertą maistą. Būkite aktyvios, mankštinkitės.

15 diena. Simbolis – gyvatė. Vykite šalin pagundas kam nors įkąsti, nes tikrai neliksite patenkinta savimi. Pasirūpinkite veido oda.

16 diena. Simbolis – balandis. Gera diena pasirūpinti savo plaukais, užsidėti kaukę, įtrinti maitinamaisiais aliejais ar balzamu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stebuklinga meditacijos galia

17 diena. Simbolis – vynuogių kekė. Drąsiai puoškitės, būsite tikrai pastebėta.

18 diena. Simbolis – veidrodis. Ar seniai atidžiai žiūrėjote į save veidrodyje? Gerai įsižiūrėkite, apžiūrėkite, atsikratykite iliuzijų ir ko nors imkitės.

19 diena. Simbolis – tinklas. Laikas atgauti dvasinę pusiausvyrą ir mažiau gilintis į išorinius reikalus.

20 diena. Simbolis – erelis. Skleiskite sparnus ir šiandien atsisakykite maisto, na, bent jau sunkaus – mėsos, saldumynų, miltinių patiekalų. Kūnui tiks šveitimo procedūros.

21 diena. Simbolis – arklys. Kuo daugiau gryno oro ir fizinio aktyvumo!. Dieną pradėkite kontrastiniu dušu ir energijos nepristigs iki vakaro.

22 diena. Simbolis – auksinis raktelis. Šiandien svarbu nesušalti, pasirūpinti savo stuburu. Viso kūno odai skirkite daugiau dėmesio, palepinkite masažu, gaivinančiomis priemonėmis.

Delčia / Fotolia nuotr.

23 diena. Simbolis – krokodilas. Diena susijusi su esminėmis reformomis ir permainomis. Nors fizinė energija šiandien liejasi per kraštus, stenkitės ją tinkamai kontroliuoti ir nepersitempti.

24 diena. Simbolis – lokys. Stiprėja įvairių gydomųjų procedūrų poveikis, naudingi bus sąmoningai atliekami fiziniai pratimai, pavyzdžiui, jogos. Gera diena stiprinti savo fizinę sveikatą.

25 diena. Simbolis – vėžlys. Švelnus masažas vandens srove ar grožio miegas dieną padės atsigauti ir kūnui, ir sielai.

26 diena. Simbolis – pelkė. Ilsėkitės ir kaupkite jėgas. Blaškymasis ir tikslų siekimas bus bevaisis.

27 diena. Simbolis – trišakis. Nepulkite savęs smerkti ir bausti. Šiandien galimas nepasitenkinimas savimi. Pusiausvyrą padės atgauti pėdų masažas.

28 diena. Simbolis – lotosas. Kontroliuokite savo emocijas. Daugiau dėmesio skirkite vidiniam nei išoriniam grožiui. Pamedituokite, pasimelskite ar tiesiog skirkite laiko savo mintims surikiuoti.

29 diena. Simbolis – aštuonkojis. Paskutinės mėnesio dienos yra pačios nepalankiausios bet kokiai veiklai. Tad tokiomis dienomis neverta nieko naujo pradėti, geriau atsiduoti smulkiems rutininiams darbams.

30 diena. Simbolis – auksinė gulbė. Ne kiekvieną mėnesį ši Mėnulio diena pasitaiko. Tai atleidimo ir susitaikymo laikas. Įvertinkite praėjusį mėnesį ir pasiruoškite naujam.

Skaitykite daugiau