Menų fabrikas „Loftas“ kviečia mėgautis nemokamu vokiško kino šedevru – „Oh Boy“

Kadras iš filmo / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-27 15:35
Menų fabrikas „Loftas“ ir Goethe’s institutas šį trečiadienį visus kino aistruolius kviečia mėgautis skoningu vokišku kinu. Filmo seansas – nemokamas, originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Projektas kviečia pasinerti į vokiškas kasdienybės istorijas, kur įsipina netradicinės gyvenimo situacijos ir absurdiškas humoras. Industrinė „Lofto“ aplinka puikiai atspindės vakarų urbanizmo dvasią, kur kiekvienas ją aptiks nemokamame kino seanse.

Šį trečiadienį žiūrovai galės mėgautis daug apdovanojimų pelniusiu – „Oh Boy“ juodai baltu filmu su aktoriumi Tom Schilling pagrindiniame vaidmenyje.

Nikui – apie trisdešimt. Jis jau senokai metė teisės studijas, stumia dienas slampinėdamas Berlyno gatvėmis ir stebėdamas aplinkinius. Tylomis žvelgdamas į žmonių grumtynes su kasdieniu gyvenimu, jis nejučia pats tampa autsaideriu. Akistata su pasyvumo pasekmėmis netikėta: draugė pareiškia norinti skirtis, psichologas nustato jam emocinį nestabilumą, tėvas nutraukia pinigines injekcijas ir, regis, visame mieste nebelieka kur atsigerti normalios kavos. O kai pasirodžiusi stulbinama gražuolė priverčia Niką atsigręžti į bendrą jų praeitį, dienos įvykiai pakrypsta netikėta linkme.

Filmas „Oh Boy“ yra vokiečių režisieriaus Jan-Ole Gerster debiutas kino industrijoje. Filmas bendroje sumoje nusiskynė septynis Vokietijos kino premijos apdovanojimus, aktorius T.Schilling už pagrindinį vaidmenį susikrovė net tris apdovanojimus skirtinguose vokiečių kino festivaliuose.

Ne tik kamerai, bet ir muzikai jaučiantis aistrą aktorius kartu su grupe „The Jazz Kids“ 2017 m. išleido albumą „VILNIUS“.

„Oh Boy“ – šį trečiadienį menų fabrike „Loftas“. Filmo pradžia: 20val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai