Meno parodos ir labdaros renginio svečius sujungė kilnus tikslas – parama sergantiems vaikams

Arvydas Macijauskas su žmona Viktorija, Remigijus Šimašius su žmona Gilma, Živilė Diawara, Vilius ir Rita Kavaliauskai / L.Balandžio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-14 21:59
Ketvirtadienio vakarą surengtas „Lewben“ šventinis vakaras bei antrasis Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo organizuotas labdaros renginys. Svečiams tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius“ projektų zonoje buvo iš anksto pristatyta „Lewben Art Foundation“ NFT paroda „How Soon is Tomorrow. Collecting NFTs“. Čia vyko ir labdaros aukcionas, per kurį surinktos lėšos bus skiriamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

„Džiaugiamės galimybe savo svečius dar mugės atidarymo išvakarėse supažindinti su tarptautinės šiuolaikinės meno mugės „ArtVilnius’21“ darbais ir mūsų meno fondo „Lewben Art Foundation“ organizuojama paroda. Kita labai svarbi šio vakaro dalis – mūsų grupėje esančio Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo labdaros renginys ir aukcionas, kurio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančių vaikų problemas, rinkti lėšas ir padėti pasveikti mažiesiems“, – teigia Indrė Tubinienė, „Lewben“ viešųjų ryšių vadovė.

Indrė Tubinienė ir Vilius Kavaliauskas / L.Balandžio nuotr.
Indrė Tubinienė ir Vilius Kavaliauskas / L.Balandžio nuotr.

Renginio data pasirinkta neatsitiktinai – šią dieną, spalio 14-ąją, Juozas Kavaliauskas būtų šventęs 36-ąjį gimtadienį. Fondą prieš dvejus metus įsteigė Juozo Kavaliausko brolis Vilius ir šeimos įmonių grupė „Lewben“.

Labdaros aukcionui pirmąjį savo NFT „Tape the Motion. Disco“ dovanojo „Rooster“ galerijos atstovaujamas menininkas Andrius Zakarauskas. Aukcione didžiausia pasiūlyta suma buvo 3800 Eur, t.y. 1,15 ETH.

Bent kiek domėjęsi kriptovaliutų pasauliu, yra girdėję apie nepakeičiamąjį žetoną, arba NFT. Ši ekspozicija – tai įžanga į NFT pasaulį.

Remigijus Šimašius su žmona Gilma / L.Balandžio nuotr.
Remigijus Šimašius su žmona Gilma / L.Balandžio nuotr.
„Lewben“ šventinio vakaro ir J.Kavaliausko fondo labdaros renginio svečiai / L.Balandžio nuotr.
„Lewben“ šventinio vakaro ir J.Kavaliausko fondo labdaros renginio svečiai / L.Balandžio nuotr.

Pasak „Lewben“ valdybos pirmininkės, CEO ir Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo direktorės Ritos Kavaliauskienės, ši veikla – noras pratęsti gerus darbus ir tai daryti Juozo vardu, kartu puoselėjant ir jo paties atminimą.

Spalio 15 d. duris atversiančios tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius“ projektų zonoje „Lewben Art Foundation“ esančią pirmąją NFT parodą Lietuvoje galės pamatyti visi mugės svečiai.

 

Ekspoziciją kuravo kuratorių kolektyvas – Edgaras Aronovas, Ugnė Bužinskaitė, Justė Jonutytė, Giedrė Marčiulaitė, Olga Temnikova.

Parodoje bus pristatyti NFT kūriniai iš trijų privačių kolekcijų – „Lewben Art Foundation“, Edgaro Aranovo (Estija) ir kolekcininko iš Estijos, pasivadinusio sklhv.

Vilius ir Rita Kavaliauskai (kairėje) / L.Balandžio nuotr.
Vilius ir Rita Kavaliauskai (kairėje) / L.Balandžio nuotr.
Ugnė Bužinskaitė / L.Balandžio nuotr.
Ugnė Bužinskaitė / L.Balandžio nuotr.

„Iš tikrųjų visi, bent kiek domėjęsi kriptovaliutų pasauliu, yra girdėję apie nepakeičiamąjį žetoną, arba NFT. Galbūt jūs esate šio reiškinio skeptikas, gal juo labai tikite, o gal vis dar nežinote, kas yra NFT. Bet kokiu atveju ši ekspozicija skirta būtent jums. Tai įžanga į NFT pasaulį“, – teigia Ugnė Bužinskaitė, „Lewben Art Foundation“ direktorė ir viena iš parodos kuratorių. 

Šventinio vakaro metu svečiams buvo parodytas ir naujausias specialiai šiai parodai sukurtas Žygimanto Kudirkos performansas.

Kviestiniai svečiai, pateikę galimybių pasus, dėvėjo nosį ir burnas dengiančias kaukes, kurias nusiimti galėjo pozuojant prie foto sienelės.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai