Menininkė kuria dailius paveikslus ant panaudotų arbatos pakelių

Ruby Silvious piešiniai ant arbatos pakelių / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-19 21:00
Niujorke gyvenančiai menininkei Ruby Silvious (58 m.) originalumo tikrai nestinga. Tą paliudytų jos nedideli meno kūriniai, sukurti ant panaudotų arbatos pakelių.

Būtent juos, o ne paprastą popierių ar kiekvienam menininkui įprastą drobę nusprendusi naudoti moteris tikina taip norėjusi pademonstruoti, kad net ir daiktai, kuriuos kasdien išmetame, gali atgimti naujam gyvenimui, rašo fubiz.net.

Taip pat skaitykite: 16-metė menininkė ant nukritusių medžių lapų kuria neįtikėtino grožio paveikslus

Metų pradžioje pradėjusi kurti projektą „363 arbatos dienos“ (angl. 363 Days of Tea), moteris savo piešiniais kasdien dalijasi „Instagram“ tinkle, o šalia nuotraukos prie kai kurių meno kūrinių aptiksite ir prierašą, paaiškinantį piešinio prasmę.

363 days of tea. Day 316. #prayforparis #wtf #notagain

A photo posted by Ruby Silvious (@silvirub) on

„Aš piešiu, tapau ar kuriu koliažus ant panaudotų arbatos pakelių – kartais jie būna liūdni, kartais provokuojantys, o kartais – ir įnoringi. Žmonės turi tam tikrą nusistatymą apie tai, kas yra menas, o aš šį nusistatymą noriu pakeisti. Manau, išmetamų daiktų prikėlimas naujam gyvenimui gali įžiebti įvairias kūrybingumo formas ir tikiuosi, kad šie mano darbai įkvėps tą patį daryti ir kitus“, – apie savo kūrinius sakė Ruby Silvious.

Siūlome pasižiūrėti jos kūrinius galerijoje žemiau arba apsilankyti jos „Instagram“ paskyroje.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai