Menininkė Jolita Vaitkutė dovanoja savo vestuvinę suknelę: „Tai turi magijos“

Jolita Vaitkutė/Monikos Markevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-21 11:02
2017-ieji metai menininkei Jolita Vaitkutei buvo ypatingi. Rugpjūčio 17-ąją mergina tarė „TAIP“ savo mylimajam, Silvestrui Dikčiui, ir tapo jo žmona. Svarbią dieną mergina vilkėjo vintažinę suknelę, kurią šiandien nusprendė padovanoti tai moteriai, kuriai jos reikia.

Jolita Vaitkutė socialiniame tinkle pasidalijo žinia, kad dovanoja vestuvinę suknelę. „Nematau prasmė jos pardavinėti, todėl dovanoju. Gal kuriai jos reikia labiau“,– Žmonės.lt sakė Jolita.

„Neturėjau svajonės per vestuves vilkėti baltą princesišką suknelę ir man nyko neuronai nuvarius į tuos baisių suknių salonus. Artėjant datai ir augant įtampai „kokį įvaizdį pasirinksite“ augo ir noras į tai nusispjauti – ieškojau paprastumo. Ieškojau visur, bet nemačiau prasmės tam išleisti daug eurų, dėl to paieška buvo siauresnė. Atsisiuntus vieną padorią suknelę, draugės nepatikliai lingavo galvas ir ją teko grąžinti. Likus labai nedaug laiko atsiverčiau vinted – ir opa mano dydžio ir visiškai tokia, kokios noriu. Sako „pasimatuokit“, sakau „perku“ – buvau labai desperatiška. Kai gavau suknelę ir matavausi namie viena , niekaip negalėjau užsitraukti užtrauktuko. Tada beldžiausi pas kaimynę , ji man tiksliai patvirtino kad užtrauktukas niekaip nesueina. Kadras kaip stoviu labai liūdna laiptinėje.

Vestuvių akimirka  / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Vestuvių akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tą pačią dieną sutariau vizitą pas siuvėją. Kol nekvėpavau užtraukti jai pavyko, bet abi sutarėm, kad reikia papildomos medžiagos prie užtrauktuko. Susiuvo puikiai, žmonės sakė „gražiausia nuotaka pasaulyje“ (ir jums taip sakys, trust me).

Kaba ji mano spintoje ir lyg jau užima vietą, bet vis labiau supratau, kad tai ne tik medžiagos gabalas. Vestuvinė suknelė užima aukštą poziciją spintos hierarchijoje. Turi šiokios tokios magijos, todėl noriu ją perleisti į geras rankas.

NORIU PADOVANOTI savo suknelę, moteriai, kuriai reikia paprastumo. Ji nebuvo brangi. Tai yra labai paprasta suknutė tai, kuriai nereikia tortų ir karūnos. Jei sakote „man nėra labai svarbu“, bet iš tiesų norite atrodyti stulbinamai – tai ta suknelė. Jei tu esi ta nuotaka – parašyk man. Sutaupysit kažkiek šimtų ir galėsit praūliavot juos per medaus mėnesį.

Puikus rūbas, M dydis, pieno spalva, nėriniai. Skubos nėra, lauksiu tos nuotakos“, – „Facebook“ rašė ji.

Žmonės.lt